Skocz do zawartości
Mały Jaracz

2x Strawberry Lemonade | 1x Amnesia Lemon | 1x No Name - Pierwsza uprawa na balkonie

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiedzieć czy nie podlewam za dużo? Liście nie opadają, kolor normalny, podlewam kiedy ziemia na wierzchu jest sucha. Przyszło mi to do głowy bo wydaje mi się że powoli rosną... 🤔 

Odnośnie mrówek nie wiem czy jest to możliwe ale chyba się wyprowadziły, staram się obserwować kiedy tylko jest to możliwe ale od wczoraj nie widzę ani mrówek ani wejść do gniazda. 

Dzisiaj albo jutro postaram się wrzucić zdjęcia.

Pozdro MJ  🤙 ✌️

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mały Jaracz Uprawiasz w doniczkach, wystarczy podnieść donice, by wiedzieć, czy można czy nie można lać, waga ci powie wszystko, mi wystarczy wziąć w rękę, by wiedzieć, co i jak, a ty jak nie masz jeszcze doświadczenia to kładź na wagę i sprawdzaj ciężar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Wiem. Ziemia z ogrodu warzywnego, światło słoneczne - w tym tygodniu przed weekendem było dużo słońca i podrosły, ale tydzień wcześniej słońce było tylko 2 - 3 dni, A w jeszcze poprzednim tak samo niestety...

Do przesadzenia kupuję glebę canna terra

Jeśli chodzi o światło dodam że jeśli świeci słońce cały dzień to mają dostęp od 6:00 - 7:00 do 18:00 - 19:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też w piątek pytałem o podlewanie bo nie wiem czy spowolniony wzrost jest spowodowany brakiem światła czy nadmierną wilgotnością gleby

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...