Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy dzięki wielkie za tak szczegółowe informacje 🙂 dla mnie to jak złoto 🥇 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSD i Cristical Kush 

Czegoś brakuje Cristical Kush, marnie wygląda w porównaniu do LSD, dostały azotu 3 dni temu. Podlewam je tak samo a jednak Cristical wygląda gorzej. Jakieś rady? 

Drugie pytanie czy jest szansa że zdążą dojrzeć? 😂 Coś nie mam szczęścia w tym sezonie hehe. Od początku pod górkę 🙈

IMG_20220908_173312.jpg

IMG_20220908_173140.jpg

IMG_20220908_173233.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiatuszkowa93 a zaczęły w ogóle kwitnąć?

I to rozumiem są sezony? Czy auto?

Sezon samego flo 2 miechy jak nic, a automat okł 80 dni... Ale to wiesz, dane producenta, a realia są takie że zawsze to trwa dłużej

Nie ma co się łamać, skoro i tak rośnie to się nimi zajmuj do samego końca.... Doświadczenia nigdy mało 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arek1826 no jest różnica.... I to nie mała... Ja się nie poddam bez Walki hehe chodź bym miała zrobić im szklarnie 🙈( rosną za domem, na moim podwórku :D) czy to głupi pomysł? 😂 Generalnie tak mi te dwie zostały polecone i miały raczej "zdarzyć"  🙍‍♀️a jak nie to... No cóż.. Życie 😄

@Shagyalonzo automaty. 

Zanim je zakupiłam pytałam tu czy jeszcze jest sens coś wysiewać i z jakimi się wyrobię. (cofnij moja fotorelacje od początku)  🙂 pozdro mordko:D

@Arek1826 aaa no ja swoje jakoś 10lipca kiielkowalam także jeśli pogoda mi nie sprzyja to lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arek1826 moja też wie:D a właściwie to to teście 😄 teściowa nawet dołki kopała i do ziemi wsadzała hehe😄 pomidory się w szklarni skończą to chyba planty tam przeniosę, tylko nie wiem czy nie zaszkodzę pannom

@Arek1826 ja mam automaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...