Skocz do zawartości
Mr.Green

Gelato | ScroG | Shogun | Mainline | Critical

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 09/06/2022 o 03:04, Barney's napisał:

@Udyr

Co ty gadasz właśnie po cięciu mają mniejsze zapotrzebowanie na pierwiastki 🌟💥

@Mr.Green czemu robisz parę razy topa ? Zaulasz je tylko nic więcej 

Ty tak serio?

 

Edytowane przez Lasir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum cel uswieca srodki. Nie robie tego za kazdym razem jak sadze planty. Nie widzialem by ktos stosowal mainline i robil wega 30 dni 🙂 Mi sie wlasnie marzyl ScroG z prawdziwego zdarzenia. By siatka byla mozliwie pelna i rowna. Nie chcialem scroga by tylko nalozyc sistke na rosnoce planty.. bo dla mnie to nie scrog. Rownie dobrze mozna owininac siatka na normalnie rosnacego planta i mowic ze to ScroG. Do tego uprawa jest organiczna bez lania nawozow wiec rosnie naturalnym tepem. 

To troche tak jakby powiedziec Michalowi Aniolowi zeby sie nie spuszczal tak bardzo nad malowaniem sufitu Kaplicy Sykstynskiej 😄 a jednak chlopu zalezalo na efekcie 🙂

Nastepna uprawa bedzie SoG wiec  o 180° inna sprawa z wegiem. Jestem zdania ze trzeba probowac w zyciu roznych rzeczy bo zyje sie raz 😉 i wlasnie wczoraj przed snem po upinaniu dziewczyn naszla mnie mysl wspaniala 🙂 ktora tu z pewnoscia zaprezentuje. 

Jakbym chcial osiagnac jak najszybciej jak najwiecej to nie bawilbym sie w organike i nie usuwal 3/4 planta tylko posluchalbym sie @Barney's-a 😄 i poszeslbym pelnym piecem ze nawet bym nie wiedzial ktory dzien maja dziewczyny 😄

@Barney's Don't panic it's organic 😉

Oj Barney Barney Ty sie tak nie stresuj chlopaku. Jak moge wysmiewac twoja osobe jak ja Cie nie znam? Predzej smieje sie z tego co napiszesz.. bo bywa to smieszne.. a to co Ty piszesz to juz nie moja sprawa.. a Twoja osoba.

Czy slabo idzie? jak dla mnie jest ok. Moglbym nawet rzec cos madrego typu..  "twoja.. mowi ze dobrze to wyglada.." ale to by bylo zbyt frywolne 🙂

Jak na organike i lanie samej wody + potezne ciecia gdzie usuwalem wiekszosc planta to jak ma to lepiej wygladac 🙂 jak planta wiecej usuwasz niz zostaje 🙂 po kazdym cieciu rosnie jakby od nowa 🙂 do tego jestem amatorem i nowicjuszem takze delikatne bledy sobie wybaczam. Jak na pierwszy raz to uwazam ze jest zajebioza 🙂 stary 🙂

@Barney's niby slabo idzie a zagladasz 😄

Jezeli czujesz sie urazony moja postawa odnosnie twej osoby to wybacz bracie. Nie chcialem Cie urazic. Nie jestesmy bracmi ale miluje Cie jak brata swego 💚

@Lasir ejjj Youuu ! Next one.. po co Ty tak te planty uwiazujesz i je plaszczysz. Zamulasz je gorzej niz ja 😄

Idzie cos nowego? Po ozonPARTY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ta wasza spinka przenosi się powoli na wszystkie tematy na forum i co jeden skomentuje drugi go ugryzie 🤣😂

Cieszmy się Marią, zbiorami, zapalta sobie i pomyślcie że kłócicie się między sobą o sposoby i rodzaje a jedziemy wszyscy na jednym wózku i gramy w jednej drużynie dążąc do tego samego.

👊🤟🤙👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor. Maly up

Dziewczyny dostaja 1,5 litra wody co drugi dzien. Dzisiaj wraz z herbatka kompostowa PK. Jak widac siatka sie zapelnia. Dosc fajne doswiadczenie z upinaniem aczkolwiek troche pracochlonne i trzeba sporego wyczucia by w miare delikatnie upinac te szalone wariatki 😄 Naliczylem troche ponad 100 nowych stozkow wzrostu w roznym stadium rozwoju. Chyba bede przelaczal na weekend na 12/12 nie jestem jeszcze pewien bo srednio wiem jak to ma wygladac przed przelaczeniem 😄

 Pytanie mam do was drodzy forumowicze. Teraz te nowe stozki musza troche podrosnac i sie otworzyc to wtedy  przelaczac? i czy warto zrobic toping kazdego glownego ramienia na samym jego koncu przed przelaczeniem? 

 

IMG_20220621_202151[1].jpg

IMG_20220621_202134[1].jpg

IMG_20220621_210839[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green zostaw jak jest, bo bardzo nierówno mogą rosnąć po takim zabiegu jak przełączysz.

I tak dojdzie Ci sporo nowych topkow wyrastających z głównych odnóg. Będziesz mieć z czego selekcję zrobić w 2-3 tyg kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr to mowisz zeby kontynuowac upinanie bez kombinacji i jak co to na weekend mozna przelaczyc? Na weekend wrzuce swieze zdjecie to bys ocenil i podpowiedzial czy to juz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green uwierz mi że i tak tam będzie dużo za dużo szczytów, chyba że chcesz mieć ścisk i problemy z wilgotnością i temp. Szczególnie patrząc na to co te letnie temperatury odwalają teraz 😄

Sam musiałem dehumida odpalić i worki osuszające mam już w drodze, lato nie jest najlepszym czasem na hobbystyczne grow bez dobrego zaplecza dehu/klima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr sam nie wiem czego chce 😄 bo mam zerowe doswiadczenie w takich akcjach 😄

Z wilgotnoscia nie powinno byc problemow ale gorzej z temperatura. Lato daje sie we znaki 🙂

U was tam bardzo wilgotno? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście teraz bym powycinał liscie które przysłaniają odrosty. I w weekend przełączał. I dalej przeplatać. Pod koniec 2 tygodnia od przełączenia wygolic wszyskto poniżej siatki. Nowa o liściach i słabo rokujących topikach i dać jej już żyć swoim życiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  ogolnie usuwam po dwa trzy liscie dziennie tak delikatnie a reszte upinam pod siatka i codziennie staram sie kontrolowac by nie zaslanialy nowych odrostow. Nie wiem zbytnio jak sie zabrac za te wieksze usuwanie lisci bo mi sie zaraz w glowie jebie ze one wszystkie potrzebne 🙂 Tez mi sie wydaje by to na weekend przelaczyc. Dzieki za upewnienie mnie w przeczuciu

@Udyr to z leksza przejebane 😮 pomagaja te osuszacze? U mnie jest 50-60% taka stala mozna powiedziec.  Jak wlacze wtlaczajacy to spada ponizej 50% takze poki co chociaz z tym nie ma stresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chujowy osuszacz to chuja da. 
U mnie ile mu ustawie to do tylu mi zbija. Mam ustawione teraz na 60% to w boxie mam 48/55% dzień/noc

 

podetnij liscie raz a dobrze które przysłaniają i nic jej nie dotykaj z kilka dni prócz przeplatania. I za 4-5 dni przełączaj. 
 

później już przekładanie a pod koniec 2 tyg flo wycinaj wszystko zbędne poniżej siatki plus na gorze jak coś zbędne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna sprawa @Mr.Green  😄 fajnie sie czyta i oko jest na czym zawiesić 😉 powodzenia, niech moc będzie z siatką 🙂 (oby jej nie roz*jebalo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja bym jeszcze z tydzień przytrzymał na wegu i to takie minimum i zrobił taki trening żeby same szczyty zostawił ale ciasno wtedy 0 popcornu 

takie pytanie poco pzyczepiasz je do siatki ?

Jak masz problem z temp to ustaw planty żeby światło paliło się w nocy ja mam ze gaszą się o 8 a zapalają o 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo @Barney's Swiecenie w nocy odpada. Zalezy mi na roznicy temperatur miedzy dniem a noca. Jak lampa bedzie swiecic w nocy to bede mial cieplo w nocy i w dzien samo z siebie bedzie cieplo. 


Upinam je klipsami bo jak przeloze przez sietke tak o poprostu, to potrafia szybko wywinac sie spod siatki i zaslaniaja odrosty. Jak przylapie lodyge to jest latwiej.

Na weekend bede chyba jednak przelaczal bo jak to jeszcze pozniej z tydzien  bedzie sie rozwijac to bedzie za ciasno. Zobaczym 🙂 wspolczuje plechy stary. 

48h bez ingerencji ludzkiej od ostatniego upinania.1857251369_IMG_20220623_2053331.thumb.jpg.52cfddef288cd12581d4d38f647fe038.jpg

468326751_IMG_20220623_2053591.thumb.jpg.fa748e1471a8ab3009f83b1242c3b20a.jpg

Shogun pod sukienka 🙂 

609021795_IMG_20220623_2054481.thumb.jpg.50b0faf99bf3b97bb6667b61dc17e23d.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard no to ja mam taka rurke pusta wlasnie. Z tym skrecaniem to wlasnie tego doswiadczam upinajac te glowne macki  staram sie nimi sterowac po siatce i troche je mietole przy tym i wyginam na wzor lekkiego swidra. Efektem jest szybkie wzmocnienie tego odcinka lodygi i koniec koncow jest on grubszy niz ramie nizej.  Chyba o to chodzi.. tak mi sie wydaje 🙂

 

IMG_20220623_205537[1].jpg

@Zielone krainy Co Ty dajesz 😄 teraz to mam +50% do mocy zieleni 😄  upinam to jeszcze raz dzisiaj ale na raz nie dalem rady. Trzeba cosik przykopcic dokonczyc:)

I jak Ci wyszedl scrog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...