Skocz do zawartości
Mr.Green

Gelato | ScroG | Shogun | Mainline | Critical

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green No to dobrze, czas jak woda przecieka nam przez palce, życie jest chwilą, kres jest pewny , więc nie ma co żałować materii, jaka i tak zniszczeje , niech strawi ogień to, co podlega ogniowi, a my będziemy tańczyć , jak Indianie wśród płomieni :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mr.Green napisał:

@Zielone krainy Cos jak projekt X 😄 tylko w lepszym wydaniu hehe Polska wersja na wyjezdzie:D materializm to nie moja branza:D licza sie przezycia:D a te by byly do wspominania do konca zycia:D

 

16 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Mr.Green No to dobrze, czas jak woda przecieka nam przez palce, życie jest chwilą, kres jest pewny , więc nie ma co żałować materii, jaka i tak zniszczeje , niech strawi ogień to, co podlega ogniowi, a my będziemy tańczyć , jak Indianie wśród płomieni :D

 

 

Polecam Woodstock :)

Tzn. Pol'and'rock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir byles ?:) ja nie bylem nigdy:D moze zrobimy swoj Woodstock.. 😄 zjazd growerow na polanie.. wielki ogien i w chuj baki:D tance spiewy:D bez patologi czysta esencja i zabawa przednia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy wioskę blisko sceny.Decybele od 16 do 3 w nocy.Koncerty niezapomniane :) 

Tam każdy bawi się jak chce.Lubisz mocniej, tylko z głową.Takiego zgrania społecznego na oczy nie widziałem.Mistrzostwo, cudownie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K                   K

   O                   O

       S                   S

          A                   A

       CRITICAL  No.1          CRITICAL No.2

Witam wszystkich. Criticale znalazly sie w stanie criticalnym.. i skonczyla im sie tarcza nietykalnosci co skutkuje wezwaniem Dr. Green a doktor postawil diagnoze by obydwie pacjentki w trybie natychmiastowym trafily na stół.. Po kilku godzinach walki Dr. Green zdolal uratowac wszystkie topy i nikomu nic sie nie stalo.. juz wszystko jest pod kontrola.. mozna odetchnac z ulga 🙂 

 

Critical 1 + jeden top ze zdjec powyzej ktory poszedl na przedstrzal 

876057344_IMG_20220828_1928401.thumb.jpg.7858b7cdec2d218503b1b4766d6c4522.jpg

1412748742_IMG_20220828_1929121.thumb.jpg.90b38336f6673a27692d21866325fbd3.jpg

IMG_20220828_192933[1].jpg

Critical 2

1992678819_IMG_20220828_2105511.thumb.jpg.172ec6b19451d37a2f63407568b7b3b2.jpg

1304659253_IMG_20220828_2106141.thumb.jpg.d1281086aa8fa7e8119ab51dbb9ca0b8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak sie prezentuja w duecie 🙂

@Zielone krainy te topy mozna suszyc w  calosci ? czy musze je pociupac na mniejsze kawalki ?

IMG_20220828_212636[1].jpg

IMG_20220828_212604[1].jpg

IMG_20220828_212533[1].jpg

@Zielone krainy tak jestem swiadom tego popcornu i tego ze mogly by byc topy wieksze, jednak sa wystarczajaco spoko 😄 nie bede narzekal ani tym bardziej udawal ze nie jestem zadowolony 😛 Nastepne grow bez popcornu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Jakie masz warunki suszenia ? Masz w tym pokoju dobry przewiew? By ich plecha nie złapała. Wyszło ładnie, spinacze  robią robotę, jest kolorowo, jakby nie to, że cię znam trochę z forum to bym pomyślał , że tęczowy jesteś, ale nie masz nic wspólnego z Lbegietami :D Zmienić trzeba im skrót z lbgt na krótszy pzw.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy haha dobre w chuj 😄 nawet na to uwagi nie zwrocilem hahaha beka 🙂 🙂 🙂 bralem jak lecialo z pudelka hehe taki zapatrzony w te topki ze sensor na pedalstwo sie zawiesil 😄

Obecnie jest 62 % jutro w ciagu dnia spadnie do okolo 55% i wieczorem znowu kolo 60% przy temperaturze okolo 25° . Przewiew jest.  Powinno byc ok. 

pzw.? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Jaja, wiadomo, że tu nie pedałkujemy, bo nie jesteśmy rozlazłymi kluchami, jakie lubują się w męskich odbytach :D Ja pierniczę, swoją drogą mocno porąbane i obrzydliwe, nie wiem, jak można taki syf tolerować, a jak nie tolerujesz tego, że typ typowi wkłada penis w odbyt to jesteś nietolerancyjny, bo powinieneś widzieć w chorobie czyjegoś umysłu "piękno", mimo że to zwykłe zboczenie, a nie żadne piękno , takie głowy, jakie tak myślą to przypominają mi muszlę klozetową,  do jakiego zrobiono wielką śmierdzącą kupę, jaką wbrew rzeczywistości uznają nie za syf, ale za skarb . Na wstępie powinieneś mieć góra 50-55 %, temperatura może być, ale wysoka jest, wiadomo, że dobrze by mieć z 20 C , ale na temperaturę nic nie poradzisz, oby schło jak najdłużej , by było, jak najlepsze, u mnie schło 7 dni i jestem  zadowolony.

pzw - pederaści, zboczeńcy, wynaturzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy takie glowy to ja bym scinal 😄 nie lubie tego dziadostwa a na sile jest eksponowane zeby sie z tym oswoic.. i porabane to jest w chuj.. wszystkie pedzie, zbokole, pedofile i cala reszta pojebow 😕 do tego niebieskich hehe 🙂 jebac to wszystko 🙂

Patrzac na to co sie dzieje czlowiek obecnie dookola nas.. to szkoda gadac. Zastanawiam sie czy nie spierdalac gdzies dalej od cywilizacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Łbów bym nie ścinał, bo niech robią , co chcą na ten czas, to ich prawo wyboru, ale niech robią to w swoim domu, jak już muszą, byle nie narzucali zboczenia tym, jacy są normalni i zboczenia sobie nie życzą, bo ich zwyczajnie ono brzydzi.  Świat jest pełen zboczeń , jakie stają się coraz bardziej " normalne" , bo świat jest coraz bardziej skrzywiony, więc to, co w niim chore zaczyna być uznawane za zdrowe, a to, co zdrowe to zaraz będą przedstawiali, jako chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wszystko do gory nogami 🙂 i to nie z przypadku 🙂 dla swiata nie ma ratunku. Zepsucie sie rozrasta jak jebana zaraza.. a kryzys ktory nadciaga dopierdoli wszystkich 🙂 wiec sadzmy palmy insie radujmy czasem ktory nam pozostal na tej cudownej planecie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...