Skocz do zawartości
Mr.Green

Gelato | ScroG | Shogun | Mainline | Critical

Rekomendowane odpowiedzi

@Git ten Critical ktory szybko idzie to ten tydzien i ewentualnie moze cos poczatkiem tygodnia dostanie papu i pozniej sama woda.

Shogun 10-11 tyg. To poki co bedzie jeszcze karmiony bo sluzy mu. Zywicy ma sporo 🙂 i chyba poswiece czesc z jego plonu by wycisnac zywice praska i zrobic miodek 🙂 bo nigdy nie palilem tej "resin" a chcialbym sprobowac 🙂

Ogolnie to BioTabs mowi ze po ich produktach nie trzeba robic flusha.. i niby mozna karmic do konca bo to 100% organic.. niby:D

Ogolnie jeszcze sam nie wiem. Monitoruje na bierzaco co i jak. Ten szybki Critical jako pierwszy zaczal pokazywac lekkie zolkniecie lisci na bokach.. jakby kanty/ranty liscia powoli zółkły

To moje pierwsze sezony wiec sam nie wiem 😄 ucze sie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sadze 🙂 teraz idzie piaty tydzien a 10 do 11 trzeba.

Mam nadzieje ze wszystkie Shoguny tak sie szronia 😄

ogolnie zjebalem ze dalem 6 roslin w tak duzych doniczkach i przez to ze brak miejsca i do tego nieudolny scrog to tylko jedna palka jest taka jakbym chcial by byly wszystkie cztery a widze ze mimo czasu utraconego na ciecia to jest w tej technice ogromny potencjal jezeli chodzi o kontrole nad roslina przy budowie topow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska. 

5 tydziem kwitnienia za nami. Jutro startujemy z 6 tygodniem. Lampa od dzisiaj na 100% . Nie zwiekszalem wczesniej bo bylo za goraco.

Critical dostanie ostatni tydzien papu i potem 2 tygodnie woda i kosa. Reszta leci dalej 🙂 mam nadzieje ze dotrwamy do konca juz bez wiekszych dramatow.

Woda 3 litry co dwa dni i sucho.. od jutra pojdzie 500ml wiecej dla kazdej z pań. 

W przyszlosci sprobuje jeszcze raz 4 panny wysiać pod Mainline i uzyskac lepszy zamierzony efekt... czyli 4 palki jako glowne cole ktore beda kwadratowe jak od Zielonego 😄 Usunie sie popcorna i topy beda jeszcze bardziej zbite 🙂 i bedzie maszyna .

Dobra koniec przynudzania.. i kilka fotek oraz milego wieczoru ludziska !!!

IMG_20220806_201809[1].jpg

IMG_20220806_201833[1].jpg

IMG_20220806_204827[1].jpg

IMG_20220807_001301[1].jpg

IMG_20220807_201151[1].jpg

IMG_20220807_201307[1].jpg

IMG_20220807_201432[1].jpg

IMG_20220807_201626[1].jpg

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green To jest nielegalne, jak możesz to uprawiać opamiętaj się człowieku, te rośliny to potwory , nie wiesz , co mogą z tobą i twoim życiem zrobić, wyrzuć to póki możesz i powiedz, gdzie to wyrzuciłeś, ale poczekaj z wyrzucaniem , jak dojrzeją, potem wyrzucaj i gadaj , gdzie to wyrzuciłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy podgladam u najlepszych.:) i pokazuje moim dziewczyna zdjecia twoich pixelowych topow 😄 i do tego im mowie zeby rosly duze i zdrowe bo jak nie to je wlasnie wyrzuce i przyjdzie pan zielony i je zabierze a tam to to dopiero by mialy.. 😄

Zielony.. po pierwsych zdjeciach z miarka widac ile popcornu jest.. i nastepnym razem to usuwam by uzyskac takie maczety dlugie na np. 30 cm wzorem twoich topow 8K

@Szwagrom to nie ja.. to BioTabs je rozpierdala 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie strasz je mną, bo jak usłyszą, że mogłyby być ze mną to same ci z namiotu uciekną, aby znaleźć się w moich rękach, jeszcze ci bałaganu tam narobią, bo wyjdą z korzeniami z doniczek ziemie będziesz miał rozsypaną wszędzie i zostanie ci tylko sprzątanie bajzlu, jaki narobią :D

Popcorn na przyszłość owszem wycinaj , to wszystkie składniki pójdą w szczyty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy one nie wiedza kto to Pan Zielony 😄 nie mowie im ze to twoje dziewczyny daja topy kwadratowe jak do potegi 😄 pokazuje tylko zdjecia twoich panien jako przyklad ze tak mozna i u nas w domku 😄 a sam Pan Zielony odgrywa tu bardziej role zlego pana 😄 ktory je zabierze i nie odda i bedzie robil z nimi zle rzeczy 😄 Pan Zielony jest bardziej straszakiem by sie wziely do roboty a nie dobrym i kochanym growerem ktory im nagada ze u niego lepiej itp. i nakloni je do checi zmiany otoczenia 😄 nie jestem glupi 😄 haha . Prawda moglaby tutaj zaszkodzic i by jeszcze uwierzyly w twoim dziewczyna i na sam koniec przed scinka takie dorodne, lepiace sie i na lekkim bursztynie zglupialy i rzeczywiscie uciekly do twojej szafy.. a wtedy by do nich dotarlo tam na miejscu ze nie ma dla nich tam wolnego miejsca.. a Pan Zielony juz czeka z usmiechem w rekawiczkach z nozyczkami w dloni 😄

Takze wybacz stary.. ale tutaj grasz role BooGYmaaNa.. niedobrego potwora ze zlej szafy 😄 😄 😄

Popcorn bede usuwal 🙂 teraz mam zarys ksztaltu rosliny i jej budowy 🙂 wzorcem Twoich topow bede wybieral miejsce do ktorego topy sie w miare ok rozwijaja i maja potencjal a reszte bede golil MACH 5 TURBO ULTRA SENSITIVE.. 😄 tak jak na ostatnich zdjeciach z metrowka  jest pierscien podtrzymujacy topy tak od niego w gore chce miec maczugi na wzor twoich 🙂 i wiem ze to nic nowego nie odkrylem.. i nie jedna osoba mowi.. golic doly !!!

ale ja jestem taki ze ok.. kumam i rozumiem ale chce sam to zobaczyc i sam odkryc.. zeby miec porowanie.. raz bylo tak.. aha widze ok.. tu ciecia tu wszystko usunac a to zostaje.. itp

musze sam to przezyc 🙂 tylko po to by potem przyznac racje 🙂 na podstasie wlasnego doswiadczenia 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green   Nie oszukuj roślin , nie ładnie im tak łgać na mój temat , ale jak im zdjęcia moich topów pokazujesz, to twoje wiedzą, co jest grane i rozumieją, że je wkręcasz, a do tego ja nie jestem boogeyman, ale tym którego posyłasz, jak chcesz zabić boogeymana. Zjawiam się jak zmora , przechodzę przez ściany jak zjawa , a gdy widzisz me oblicze nadchodzi koniec , jak krwawy świt po ciemnej nocy w czasie jakiej lała się strumieniami krew, o to groza i strach , nadchodzę jak burza najeżona piorunami, jak lawina spadam z gór, a gdy się zjawiam wrogów ogarnia przerażenie. Nie kłam roślin, bo tej nocy przyjdę po ciebie :D Nie bój się, jakby co tylko żartuje, ja jestem ukojeniem, jak chłodna bryza w upalny dzień, albo jak pochodnia, gdy otaczają cie ciemności. ;) Tak na poważnie to spoko , wiadomo, każdy sam musi różne rozwiązania przetestować, by sprawdzić, co ma dla niego sens , a co go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green a ja chetnie sie dowiem jak dokladniej sie do tego zabrac , ale to juz zwroce sie do Cb gdy aktualny projekt domkne 😉 i ogolnie graty za uprawe bo piknie to u Cb idzie 😋

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  hahaha beka w chuj 😄 przez chwile az poczulem dreszczyk emocji xD

Dzieki za pomoc 😄 jak to opowiem dziewczyna jak wyglada swiat poza boxem to im sie odechce szwedac po obcych szafach.:D 

Luzzz musi byc 🙂 po to ta roslina istnieje :)))))))

Jak czlowiek sprawdza na wlasnym przykladzie to najlepiej i najszybciej sie uczy 🙂

 

@Szwagrom jeden wiekszy oscylacyjny nad topami. Bez markowy.. zwykly z Kauflandu na normalna wtyczke

Na dole wtlaczajacy wlasnej roboty przerobiony z coolera biurkowego 3 stopnie mocy i kolorowe lampki 😄 na USB

I do tego dwa male wiatraczki  tez na USB ktore mieszaja powietrze w nizszej czesci namiotu.. czyli ponizej sklepienia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany czy tak pieknie to hmm.. no napewno nie jest zle 😄 duzo czasu straconego na wegu.. 😕

Ktos kiedys nie dawno mnie tu pytal czy warto.. heh 😄 powiem ze warto ale jak sie zrobi poprawnie Mainline i zostawi tylko gorna czesc lodygi a reszte ogoli do zera to patrzac na ilosc popcornu i ciagle wyrastaja nowe pedy 😄 to topy smialo podbijaja do topow Zielonego 😄i to bede sie staral udowodnic w nie nastepnym grow ale minimum w drugim albo i trzecim ktory gdzies sie tam juz planuje:) jak chyba u kazdego zreszta :P bo zajawa przepotezna.. 🙂 z cala nasza Maria 🙂

Ten dluzszy weg troche odstrasza 😅 by tak z tym leciec raz po raz.

Nieudany ScroG.. totalnie 😄 wiecej roboty i pierd..lenia z ta siatka bylo niz to w ogole.. a szkoda gadac 😄 tu tez kiedys powroce do tej techniki i to zmajstruje jak nalezy ale to nie teraz i z jedna lub max dwoma roslinami.. a nie 6 😄 jak bylo u mnie

Do tego dwie rosliny hermyyy.. 🥴 niby 99% a ja na 6 trafil dwie 😄 ale spoko 🙂 obstawiam ze to moja wina ze sie zhermily.. dostaly za duzo stresu gdy wjechala siatka i upychalem je troche je miętoląc + do tego za malo miejsca i tam takie male pieklo Dantego sie chyba zrobilo..

Koniec koncow.. to wydaje mi sie.. chociaz nie jestem pewien czy to ma jakikolwiek znaczenie.. ale gdyby nie BioTabs to na bank bym cos popie.. dolil w calym tym cyrku i ni ch..j by to tak nie poroslo jak teraz to wyglada 😄

Jak dla mnie poprostu BioTabs sie sam obronil co mnie bardzo raduje oczywiscie 🥰 

Po roku upraw ktory teraz mi mija to troche juz skumalem o co kaman z ta organika i BioTabsem i powiem szczerze ze jak dla mnie to ma przewage w kazdej kwesti nad nawozami mineralnymi.. i sposobie prowadzenia uprawy 

Mimo iz nie ukonczylem tak na prawde jeszcze pierwszego grow z sezonowymi roslinami 😄 to stwierdzam ze jezeli ktos uwaza..( a ma takie prawo, naturalnie ) ze organika jest slaba i daje nedzne efekty.. to podbijam i wchodze za wszystko 😄 bo to bylo moze 20 lat temu 🤔 pomijajac ze sam BioTabs o tyle co jest bardzo dobry to jak ogladam Canade i USA to tam jest cala masa multum duzo i wiele wiecej  firm tworzacych w tym kierunku.

Np. Gaia Green   drogo bo drogo 🙂 ale polka wyzej niz BioTabs.. ale nawet nie ma jak tego zamowic bo oni pier..ola Europe i tu nie wysylaja 😄

BioTabs ma jedna wazna przewage nad mineralnymi nawozami jezeli mowa jest o nowicjuszach w przygodzie z uprawa 🙂 nie da sie tego zepsuc.. a na mineralnych nawozach trzeba sie znac i wiedziec jak co kiedy.. i z tego co zauwazylem jak czytalem forum przed pierwszym grow to jak troche za duzo i za szybko to zaraz problemy z PH i EC..  i rozne komplikacje.. ktore czesto srednio dobrze sie konczyly. Z BioTabsem jest to latwiejsze niz zlozenie szafki z IKEI 😄 Mieszasz skladniki z ziemia, ciach tabsy.. ja teraz dalem 3 na jedna rosline :)) bo od 20 litrow ziemi trzeba 3 zalewasz to Orgatrexem z woda by sie aktywowalo i lecisz.. miesiac samej wody odstanej z kranu.. bez ph bez ec bez czegokolwiek.. podczas gdy plant zaczyna rosnac to w tym czasie cala mieszanka w ziemi sie rozkreca i wszystko tam zaczyna ciezko pracowac robiac dobre pol roboty za  Ciebie 🙂

Ja uzywam calego zestawu od BioTabs a teraz jeszcze dorzucam boom boom spray ktory Juras tez poleca.. i widzialem od BioTabs te male kwadraciki po 12 sztuk z ziemia w ktore wklada sie nasionka do kielkowania 😄 i maniakalnie lece tylko wszystkim od nich 🙂

Niby drogo to wychodzi.. ale czy ja wiem..? Kazdy kto chce sadzic najlepsze topy musi sie liczyc z kosztami  a jak wszedzie wieksze koszta odzwierciedlaja lepsze efekty.. lepsza lampa wiecej mocy wiecej palonka 🙂 itd. BioTabs to nie produkt polski.. a europejski wiec cena jest na ogolny rynek EU.

Dla kogos kto zyje mieszka i pracuje za granica to wydanie 18 euro na np. Herbatke kompostowa PK ktora uzywalem rok.. to zaden wydatek tak na prawde.. a polecam zestaw startowy do wychytania za niecale 5 dyszek.. euro,  ktorym mozna obleciec praktycznie od 2 do 6 plantow.. a jak sie spodoba i bedziesz zadowolony z efektow to rozsadniej jest kupic  troche wieksze opakowania bo cena potrafi sie dosc roznic miedzy np.100gram a 1000gram.. wiec wychodzi ze im wiecej kupisz tym taniej 🙂

Jak dla mnie to jest kompletne, wygodne, niezawodne, banalne, latwe, upraszczajace ze az leniwe wrecz zastosowanie dla swojej uprawy. Same zalety i jak dla mnie zero wad..

Nie twierdze ze mineralne nawozy sa zle, lecz trzeba miec wieksze pojecie jak ich uzywac lub postepowac wedlug instrukcji kogos z forum co juz ta wiedze ma. A organika to latwizna na start dla laika.. jakim bylem rok temu.. no i dalej jestem haha

O produkcji trichomow tez warto wspomniec. Organiczne planty daja lepszy smak i zapach. Jak palilem swoje pierwsze automaty.. to mimo ze nie byly one niewiadomo jak cudowne.. to nigdy takiej smacznej baki nie kurzylem 🙂

Warto sprobowac. Polecam 😉

Na nastepnym grow sprobuje wycisnac max z calego zestawu od BioTabs i uzyskac dojebane topy :)) jest potencjal wiec trzeba go wykorzystac 🙂 Przeciez nie moze Zielony raz za razem tu najwiekszych topow produkowac 😄 uwazam ze kazdy ma prawo nauczyc sie jak robic kwadratowe topy do potegi w formacie pixel 😄 😄 😄

 

@Udyr hah tak myslalem czy ktos zapyta 😄 ogolnie jedna dioda swieci ale jest poza boxem i z moich obserwacji nie widac w boxie zadnego odbicia lub przebicia swiatla z tej diody. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema @Mr.Green, jak to obecnie wygląda? ✌️😁 Zaczął się 6 tydzień, teoretycznie najintensywniejszy okres kwitnienia brzdąców, bardzo mnie ciekawi jak to idzie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...