Skocz do zawartości
Goblinn

Zapach na miejscówce

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Jestem początkujący i mam pytanie.. chodzi o to, że mam wspaniałą miejscówkę pod wieloma aspektami oprócz 1 jakim jest zapach roślinek..  konkretnie nie są to szczere pola tylko w pobliżu jest kilka domów mieszkalnych. I teraz pytanie (może głupie ale..) czy bardzo daleko zapach unosi sie z wiatrem i czy będzie duża różnica w intensywności unoszącej się woni jeśli posadzę 3 roślinki a np. 15..? (no głupie pytanie ale jednak ciekawi mnie co o tym sądzicie..) 

Bo tak sobie myślę, że może nie ma różnicy czy będą 3 krzaczki czy 23 i tak i tak poprostu będzie ebało i nie ma rady..? Dzięki i pozdrawiam 😃

Edytowane przez Goblinn
Gramatyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Goblinn Oczywiste jest, że im więcej roślin tym więcej źródeł zapachu, jaki się będzie kumulował. Zapach pewnie pokona od kilkudziesięciu do kilkuset metrów w zależności od ilości plantów i odmiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Goblinn  Naturalne zagłuszanie zapachu, znajdź miejsce , gdzie będą kwitły, jakieś inne rośliny, które wydzielają mocny intensywny zapach, ich zapach trochę przysłoni zapach konopi, ale nie wyeliminuje go całkiem, pachnieć będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...