Skocz do zawartości
W1ck

Zła faza po marichuanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio z znajomymi paliłem. Niestety chwilę po odczułem dziwne skutki: trzęsienie się ekranu na lewo i prawo, uczucie, że jak by to określić wszystko jest snem ogólne złe samopoczucie chwile po tym wylądowałem w toalecie tak jak to opisują znajomi cały blady gdy zamykałem oczy wszystko mi migało przy otwartych wszystko zmieniało kształty chwilę po tym zwymiotowałem i leżałem tak przez około 4h. Ktoś wie co się stało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wygląda ziomuś, że trafiłeś jakiś trefny towar... nigdy nie pal zioła niewiadomego pochodzenia, bo mogło się dużo gorzej skończyć

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu za duzo wyjarałeś jak na początek. Raczej każdy  lub prawie każdy zna to uczucie: Bierzesz bucha i.. eee na mnie to nie działa, nic mnie nie bierze, bierzesz następnego bucha jeszcze bardziej konkretnego i to samo ( jak ktoś zdąży to bierze jeszcze jednego bucha).  Potem jest już tylko trzepnięcie w łeb i objawy podobne do tych opisanych w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd zapaliłem pierwszy raz to od tamtego czasu (około rok temu) jestem strasznie rozkojarzony, czuję jakby wszytsko bylo snem, wzrok jakby się zepsuł i starsznie się zamazuje, lekka depersonalizacja itp, mam tak codziennie odkąd pierwszy raz zapaliłem, już się do tego przyzwyczaiłem ale i tak czuję się bardzo nierealnie i niekomfortowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...