Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

po jakimś roku nieudanych prób w glebie postanowiłem spróbować sowich sił w kokosie. Niestety efekt taki sam. Zacznijmy jednak od paru danych:
Doniczka 3l
Kokos od plagrona
Pożywka do podlewania PH 5,8
Nawóz canna cicho a+b
Sensie cal mag xtra
Pure zym od plagrona
Pestka RQS northen light automatic
Panel led cree cxa2520 30w
box 40cm x 40cm = 0,16m2
Fp 20/4
Wentylator osiowy niepamietam wydajności ale spokojnie wystarcza i to z zapasem.

sprawa wyglada tak ze sadzonka w wieku 9 dni wyglada jak na zdjęciu niemam kompletnie pomysłu o co może chodzic. Może ktoś wie albo jest w stanie pomoc. Podlewana co +/- 4 dni aż do wycieku około 200/300 ml. Dawki nawozu wyliczone z kalkulatora na stronie canny. Niemam totalnie pomysłu o co chodzi zaczynam wątpić ze się w ogóle uda…

IMG_9691.jpeg

IMG_9687.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sheep cóż uprawa w kokosie dla początkujących nie jest zalecana w ziemi łatwiejsza, ph może być skopane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem 2 ml zamiast 4ml bo tak wyliczył mi kalkulator na stronie canna. Słyszałem ze trzeba od samego początku bo w kokosie niema żadnych wartości odżywczych dla roślinki. Flushowac czysta woda ? I na następny raz od kiedy wtedy dawać nawozy w kokosie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...