Skocz do zawartości
Dębowy Janusz

Aurora - jakość produktu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy są na forum użytkownicy, którzy mogą się podzielić opinią na temat produktów marki Aurora ?

Zachęcam do dyskusji.

 

Chcę podzielić się swoimi negatywnymi spostrzeżeniami na temat produktów: Aurora 20, oraz Aurora 22.

Zużyłem już wiele pudełek i mam poważne wątpliwości co do jakości suszu.

Chodzi o kondycję kwiatostanòw. Trichomy nie są błyszczące, co szczególnie dotyczy podstawy topa, ale bardzo często całego kwiatu. Kolor kwiatu jest brązowy, beżowy( spleśniałe zioło ). Bardzo rzadko zdarza się żeby susz wyglądał dobrze. 

Wg. mojej oceny, kwiaty powinny być błyszczące, jak dyskotekowa kula. Całe, od góry do dołu. Po rozłamaniu również w środku.

Uważam, że taki susz nie jest prozdrowotny, a nawet obojętny. Wręcz przeciwnie.

Chciałbym aby to się zmieniło na lepsze i może wspólnymi siłami uda się nam to osiągnąć.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Dębowy Janusz w ostatnich dostawach nie ma tragedii, chociaż w przeszłości podobno było bardzo różnie (głównie jeżeli chodzi o strukturę i nawilżenie materiału); materiał masz jednak standaryzowany jeżeli chodzi o zawartość THC/CBD i to się tutaj tak na prawdę liczy; reszta jest tutaj tak na prawdę wtórna - nikt tu się nie przejmuje tym jaki jest smak, jakość dymu i czy materiał się np. nie kruszy

pamiętaj, że to jest hodowla przemysłowa- jakość towaru w większości przypadków nie będzie tak dobra jak z "wypieszczonego" krzaczka w box'ie 😉 

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Dębowy Janusz co ty żeś odgapił nick ode mnie? 😄

Z tymi brązowymi topami, to może water curring robili i zciemniały albo zrobili na bursztyn?

chociaż jak beżowy to faktycznie coś nie tak

Ktoś tu miał aurorę medyczną chyba @fxxx1337 albo @Queen Of Cookies i chwalili

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję zainteresowanie tematem.

Dodam zdjęcia po południu.

Napisałem wiadomość do producenta, poinformuję o ew. odzewie.

Palę 22 lata i jakość stawiam na pierwszym miejscu, więc zaistniała sytuacja jest dla mnie katastrofą.

@konopny_janusz 🙂 Dębowy Janusz, to jedna z postaci filmowej produkcji ZF Skrcz 🙂 Już nie pamiętam, czy Wściekłe Pięści Węża, czy może Sarnie Żniwo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...