Skocz do zawartości
Dumel89

Pierwsza uprawa 4x TNR od KC Brain 90x90 hm tsw 2000

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr tak zrobie.

Jak czesto stosowac Root Juice? Przy kazdym podlaniu czy co drugie? Dawka 1ml Podlewam rosliny co drugi dzien juz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 13

 

Modelki przesadzone do docelowych doniczek. Wyszlo ze mam za malo ziemii co jest dziwne bo kupilem 50l ziemii a doniczki maja po 11l. Zostawic jak jak jest czy dokupic ziemii i obsypac dookola? Na drugi raz bede wiedzial. Troche oklaply bo ich nie podlewalem przed przesadzeniem jakos bardzo. Dostaly po 500ml wody, jutro sprawdze ziemie to doleje najwyzej jeszcze. Warunki bez zmian.  

20220613_200323.jpg

20220613_200320.jpg

20220613_200316.jpg

20220613_200313.jpg

20220613_200309.jpg

20220613_200307.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem się bardziej zbija, ja w jednym krzaku mam teraz prawie pół doniczki na koniec growa, dosyp nawet zwykłej ziemi z ogrodniczego do poziomu końca doniczek, podlej to i tak spadnie. Albo keramzyt grubo syp, ale wtedy uważaj na przelewanie, bo woda słabiej paruje (to też plus, gdy masz wysoką wilgotność w pomieszczeniu) no i woda dłużej transportuje substancje odżywcze wtedy, więc trza uważać z nawozami

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupie ziemii. Zostanie na nastepny raz do dosypania. Teraz co do treningu. Planuje topping i lst. Czekam az bedzie 5 poziomow, najpierw topping, pozniej dac odpoczac roslinie i mozna robic lst? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu czekasz aż będą miały 50-60cm wysokości i siatka i naginasz na siatce 

@Dumel89

Jak zaczniesz naginać to zmieniasz na flo i resztę ci zapełni samo

Tak to ma wyglądać kolego 

IMG_20220612_233421.jpg

Tu miały tylko toping 1 raz robiony później rozkładałem na siatce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wy to myślicie że więcej będziecie się pieścić to więcej pozbieracie gówno prawda 

IMG_20220613_223540.jpg

IMG_20220613_223554.jpg

Tak to ma wyglądać doły golisz 2 razy przed zmianą światła 1 raz tak tydzień wcześniej i zostawiasz połowę czyli jak ma 30cm wysokości zostawiasz 15cm i później tak w 2 max 3 tyg po zmianie światła 

To samo liście wiatrakowe wszystkie wywalam 

Nie jest tu idealnie na siatce ale mam to w dupie xD jak za bardzo się wyciągają to je łamie poprostu

Później jeszcze będę wywalam jak będę widział że jakieś topki zasłania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...