Skocz do zawartości
Dumel89

Pierwsza uprawa 4x TNR od KC Brain 90x90 hm tsw 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Plant na flo tak 1/3 średnio rośnie wysokości bo ty nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi jak ona urośnie 60cm to nie będzie szeroka dlatego siatka i naginasz cały czas to ona rośnie do góry to znowu przeplatasz i robisz dywan 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do tego sam doszedłem, ale pytam Cię o takie szczegóły, bo zastanawiam się czy nie byłoby gęściej po LST no i czy wtedy przy wydłużonym wegu dałoby większy plon czy też może odwrotnie, bo za mało światła docierałoby do takiej gęstwiny. Masz doświadczenie, więc teoretyzuje, żeby więcej informacji zdobyć

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 21

Dziewczynki sobie rosna. W dalszym ciagu dostaja minimalna dawke Root Juice. Jeden z listkow mial jakis problem ale roslina dalej rosnie zdrowo. Na paru dostrzeglem tez przebarwienia ale widze na fotorelkach u innych ze maja podobny problem ale nic sie nie dzieje. 

Jako ze tym razem mam jedna odmiane zastosuje sie do porady @Barney's nastepna uprawe wyprobuje sam topping. Teraz mam pytanie czy robic raz topping czy tylko siatke? Dziewczyny maja juz 5 pieter takze moge to zrobic dzisiaj wieczorem przed podlaniem.

20220621_092103.jpg

20220621_092117.jpg

20220621_092128.jpg

20220621_092135.jpg

20220621_092145.jpg

20220621_105705.jpg

Edytowane przez Dumel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj posypaly sie glowy. W piatek jade kupic wszystko do konstrukcji siatki zeby ja juz przygotowac. Na jakiej wysokosci bedzie musiala byc zainstalowana? 

 

 

20220621_171315.jpg

20220621_171310.jpg

20220621_171306.jpg

20220621_171258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 25 

Mala aktualizacja. Ogolnie naczytalem sie ze rosliny po toppingu zwalniaja. Akurat te sobie bic z tego nie zrobily i rozrosly sie na boki w ciagu 2-3 dni. Zaczalem robic wczoraj siatke ale kupilem stalowa linke powlekana i jest troche za sztywna wiec dzisiaj musze kupic inna. Za tydzien planuje przelaczyc na flo. Czy mam wyciac doly zanim przelacze?  

20220625_065529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dumel89 ja bym nie usuwał tylko lst strzelił albo trochę ponaginał żeby odsłonić dolne odrosty 

chociaż z lst może być ciężko teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doly wygolone i siatka zalozona. Musialem cos podstawic pod jedna z panienek bo jest nizsza od pozostalych. W planach jest zeby przelaczyc za tydzien na flo. 

 

20220627_065525.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien to najchetniej juz bym kose zrobil 😀 najgorsze jest to ze ta odmiana ma dlugi okres kwitnienia. Niedlugo ruszam z nastepnym projektem takze w przyszlosci nie bede mial dlugich przerw w dostawie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Dobrze to wszystko u ciebie wygląda, Powodzenia.✌️

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30

Rozprowadzilem po siatce panienki. Nie wiem jak to wyglada wedlug was ale dla mnie moglbym zrobic to troche lepiej. Zlamalem jeden szczyt jak to robilem i po tym balem sie naginac je. Jutro przelaczam na 12/12. Po przelaczniu mam je juz zostawic czy jeszcze prze kilka dni je pod siatka prowadzic? 

20220630_123449.jpg

20220630_123443.jpg

Ta jedna z prawej wyrosla troche zbita dlatego nie jest tak rozprowadzona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr az sie nie moge doczekac 🙂

 

Ktos pisal na swojej fotorelacji ze nie chce inwestowac w sprzet bo nie chce ryzykowac jak mu sie znudzi po miesiacu. Jak palisz i cie to nudzi to jestes ch*j nie palacz 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...