Skocz do zawartości
Jkwjoke

ile gram z dwóch roślin ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule na ile gram mniej więcej mogę liczyć, są dwie rośliny 37 dzień flo, obie pestki z palenia,ziemia light mix, box 40*40, lampa mars-hydro ts-600. Nawozy try pack bio bizz oraz bio heaven, ph w normie temperatura 27c niestety nie mam możliwości pomiaru wilgotności.

20220518_203135.thumb.jpg.8a555b694aeb1600becc0a733c957e00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jkwjoke Przyłóż zapalniczkę do topa, bo nie ma punktu odniesienia dla ich wielkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym etapie to jeszcze nikt Ci nie wywróży ile z tego będzie - wszystko zależy od tego jak jeszcze napuchną te topy, jesteś dopiero w połowie drogi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jkwjoke  Ile te rosliny mają ? Jeszcze nie są dojrzałe tak na oko, spuchną poczekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Jkwjoke  Ile te rosliny mają ? Jeszcze nie są dojrzałe tak na oko, spuchną poczekaj.

79dni maja I jest to ich 39 dzień na flo czy mogę liczyć że będzie conajmniej 50g, jest to moja 3 uprawa i byłby to dla mnie taki kamień milowy, który chciałbym osiagnac, zwłaszcza że jest to pierwsza uprawa na ledzie wcześniej było na cfl ale człowiek za bardzo nie wiedział z czym to się je. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jkwjoke Jak dobrze spuchną to wtedy zobaczysz, ale jak na nie patrzę to bym powiedział, że 35-40 g, jak dobrze spuchną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@Jkwjoke Jak dobrze spuchną to wtedy zobaczysz, ale jak na nie patrzę to bym powiedział, że 35-40 g, jak dobrze spuchną.

Dobra zobaczymy co będzie, napisze ile wyszło jak zbiorę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...