Skocz do zawartości
KrzaQ

Ile czasu do zbiorów?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mój pierwszy projekt. Celuję w mleczno-bursztynowe. Ile jeszcze trzeba poczekać? Niestety większego powiększenia nie mam😞

Screenshot from 2022-05-16 08.17.54.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za porady. Tak wygląda cały projekt po dzisiejszym karmieniu. 2x Jack herer Auto i 1x low afghan (okazało się że nie auto 🙂, dlatego chcę zrobić ścinkę, żeby przełączyć na bloom)   

Screenshot from 2022-05-20 08.11.13.png

Edytowane przez KrzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KrzaQ Automat na kwitnieniu też możesz przełączyć na 12/12 nic mu nie będzie, zresztą automat od początku też możesz świecić 12/12 tylko plon będzie miał mniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KrzaQ @Andi Klepać to klepią napewno, ale w tym tygodniu mogą jeszcze nie dojść do brązu, ale to też zależy czego oczekujesz bo niektórzy to celują właśnie w mleko na zbiorze i w takim wypadku można już ciąć. Tylko pamiętaj, że nie osiągnęły jeszcze pełnej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skali z grafiki celowałem w bursztynowo mleczne. Dzięki za odpowiedź. W takim razie jeszcze się trochę wstrzymam 🙂

image.png.952f66ff8c305921805e964d426085cb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Zastanawiam się tylko ile czasu roślinie zajmuje przejście między jednym poziomem kolorów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...