Skocz do zawartości
Maniek123

box 40x80x90 sezony 1x ak47 i 1x Gorilla Glue

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie, w takim razie tydzień jeszcze trzymam a dalej zobaczymy jak będzie wyglądać 😉 martwi mnie tylko temp która spada do 12 °C jak lampa jest wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo yo

Dziewczyny od tygodnia na samej wodzie, chyba ładnie dochodzą? niska temp im raczej nie szkodzi, niektóre topki się kładą po sobie delikatnie. 😁

Na Gorilla porobił się chyba delikatny foxtail ale jak dla mnie to efektownie wygląda i nie przeszkadza 😊

IMG_20220921_191908.jpg

IMG_20220921_191857.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nadszedł ten dzień i poszła kosa. 

Powiem Wam że inaczej sobie to wyobrażałem, że to przyjemne i relaksujące a to była walka 😅 . Na szczęście zacząłem od AK bo Gorilla zakleił nożyczki i końcówke paluchami odrywałem co większe listki 😉 Bardzo jestem ciekaw ile tego może być jak wyschnie 🤔

IMG_20220926_150008.jpg

IMG_20220926_145652.jpg

IMG_20220926_183557.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

Temacik się pomału suszy a wrzucam foto z tego co zebrałem z rękawiczek ^^ pachnie kozacko 😁

Z racji że lubie hash a mam trochę odpadu po trymie i popcornu mogę troche poświęcić mam pytanie.

Czy lepiej to robić jak jest wysuszone czy może zamrozić później? Bo gdzieś czytałem że łatwiej się trichomy oddzielają? 

Będę wdzięczny za podpowiedzi

IMG_20220929_193211.jpg

Edytowane przez Maniek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po 9 dniach suszenia łodygi chrupią więc oczyściłem i zapakowałem do słoików 😊

Na początku chciałem wszystkim podziękować za rady i uwagi,  bo bardzo pomogliście w tym projekcie 👍👏👏

Z AK mam 63g a z Gorilla Glue 68g, około 10g jeszcze myślę zużyłem na haszyk i miłe wieczory 😉. Jestem bardzo zadowolony bo jak zaczynałem to myślałem może o połowie tego wyniku.

Jeszcze raz dzięki z fartem

IMG_20221005_180155.jpg

IMG_20221005_180436.jpg

IMG_20221005_180534.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...