Skocz do zawartości
Maniek123

box 40x80x90 sezony 1x ak47 i 1x Gorilla Glue

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej wysokości lampka? Zostawiles tą zdechłą w boxie? Ja bym zostawil xd moze jakis cud nad Wisłą sie wydarzy 

Pozatym czy dobrze widze ze w boxie 38 stopni? 

Ja jakbym wyjeżdżal na 10 dni to przelalbym te rosliny. Mialy by mega mokro, ze woda by w donicy stala. Zanim by ja wypily mineloby z 5 6 dni a porem 4 dni suszy i nic by im sie nie stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git lampa z 50 cm i LED tak że ona nie grzeje bardzo, problem w tym że box na strychu gdzie temp sięga 42°

I tak zrobiłem podlałem że aż woda kipiała i dodatkowo dałem na małą 3l kroplówkę i na dużą 4,5l ale zeszło nie całe 3l bo wężyk się załamał a że po kilku dniach brakło wody w nawilżaczu to temp tak skoczyła + ostatni tydzień była mega ciepły.

Ale zostawiłem tą zdechłą 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maniek123 napisał:

@Git lampa z 50 cm i LED tak że ona nie grzeje bardzo, problem w tym że box na strychu gdzie temp sięga 42°

I tak zrobiłem podlałem że aż woda kipiała i dodatkowo dałem na małą 3l kroplówkę i na dużą 4,5l ale zeszło nie całe 3l bo wężyk się załamał a że po kilku dniach brakło wody w nawilżaczu to temp tak skoczyła + ostatni tydzień była mega ciepły.

Ale zostawiłem tą zdechłą 😉

Ogolnie jak przygotowales wode ph 6.5 w zbiorniczku, to najprawdopodobniej po 2 dniach miala juz 8 ph, ewentualnie tyle ile ma na początku jak nalewasz z kranu. Kurcza to musisz troche zbic ta temperature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Maniek123 To bardzo dobrze zrobiłeś że założyłeś fotorelacje, każdy ci pomoże na tym forum, trzymam za ciebie mocno kciuki. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Brazil Munster @SzwagromDzięki za dobre słowo i wiarę! Po dwóch dniach tak to wygląda, Gorilla zrobiłem Lst a co myślicie o "zdechłym" AK ?  Wiadomo że końcowo może rzaden topek się nie pokazać ale ... 🙂

@Git z tym pH masz rację i z temp też, dlatego że mam końcówkę urlopu i trochę więcej czasu pokombinowałem i doprowadziłem do wlotu powietrze z garażu co trochę pomogło.

Doniczki coraz lżejsze i za niedługo trzeba będzie podlać, myślicie że pół dawki biogrow i calmag od biobizz może pomóc?

Pozdrawiam 

 

IMG_20220701_135907.jpg

IMG_20220701_135920.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Udyr No i faktycznie miałeś rację, żyje ja też nie traciłem w nią nadziei. Aż jestem ciekaw jaki będzie efekt końcowy. 

@Maniek123 na veg jeszcze? Możesz dać trochę ukorzeniacza, azotu też nie zaszkodzi ale zrób płukankę raz azot drugi raz woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddasze nieuzytkowe ( czytaj bez izolacji itp.) To najgorsze miejsce do uprawy. Jak przygrzeje to jest piekarnik i nijak zwalczyc ta temperature.. chyba ze zapodasz jaiis klimatyzotor.. bo tak to ciezka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

AK dzięki waszym radom (bio grow, root juice i oprysk na noc) się poprawił i nabrał żywszego koloru, dzięki ! 🙂 Czy coś z niego wyjdzie czas pokaże bo stracił dużo liści, parę odrostów i jest jak jest 😉

Goryl się mocno rozrasta i od jutra załącze 12/12 

Jak macie jakieś sugestie to chętnie 🙂

 

IMG_20220705_160714.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mija tydzień od przełączenia, dziewczyny zaczynają pachnieć 🙂 dałem im activera 1ml/l, bloom 1ml/l i jaśniejszej dodatkowo biogrow 1ml/l 

W powiększeniu fotki Gorilla 

IMG_20220713_212816.jpg

IMG_20220713_212916.jpg

IMG_20220713_213120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Dziewczyny są drugi tydzień od przełączenia światła, Gorilla z prawej wyprzedza AK ale chyba jest nieźle. 

Czy nie za mocno trenowałem panny? Bo strasznie dużo szczytów jest a niektóre są pod tym co widać na zdjęciach i światła praktycznie nie dostają 🤔 czy jest sens redukować planta i ewentualnie kiedy?

Jutro piąteczek tak że udanego weekendu 😉

IMG_20220721_221200.jpg

IMG_20220721_221322.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...