Skocz do zawartości
Kruk

Grzybki Mekaykańskie i Tajskie

Rekomendowane odpowiedzi

20220523_155950.jpg

Kapelusze się otworzyły więc sciełem wszystkie grzybki . Trochę słabo wyszło jak na pierwszy raz 200g do wysuszenia 

20220523_165602.jpg

Moze następnym razem wyjdzie lepiej growkit mozna ponownie wykorzystać do pięciu razy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem je jeszcze trochę potrymać ale nie chciałem zeby wypusciły zarodniki  , wtedy wszystko bylo by w czarnym pyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Kruk Ja pierdziele ale jazda grzyby, dawno ich nie widziałem ciekawe. Chyba sam się zabiorę za grzybnie. A gdzie można zamówić taki bajer?

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom wpisz sobie growkit na google i napewno je znajdziesz , ja zamawiałem z dr growkit 

Mam juz następne dwa grow kity jeden mc keni a drugi ekwador , juz drugi tydzień mija ale jeszcze grybów nie widać 🥱 ale jak juz się pokazą to pare dni i ścinka 😎😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13/05/2022 o 14:50, Kruk napisał:

@Weronika99 Tak , dokładnie 

@Lasir Przed podjęciem decyzji duzo czytałem i oglądałem i myśle ze warto spróbować 😃😉

Z tego co wiem to nie są toksyczne i nie mozna ich przedawkować , oczywiście jeśli zjesz za duzo mozesz mieć badtrip

Jak producent podaje te odmiany są dla początkujących podrózników 😁

Grzybki jadłem tylko raz jak mieszkałem jeszcze w holandi i wspominam je pozytywnie pomimo ze bania była cięzka 

Dobrze przy tripie jest skupić się nie tyle na typie grzyba z którego chcesz skorzystać co na set & setting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem zestaw Mexicany z grzyby.nl (teraz to jest schroom.it) Wyszło mi 6 rzutów razem jakieś 600g świeżych. 😄 Pizdeczka najlepsza jak się herbatę zrobi ojojoj. Uwielbiam to uczucie, gdy umysł się otwiera, czas zanika i czuje się wieczność i wszystkość i tą głęboką umiejętność połączenia wszystkiego w całość i dostrzeżenia nieopisanego piękna w najprostszej rzeczy na jaką się spojrzy. Szkoda, że tak człowiek na codzień nie funkcjonuje. Chyba komuś byłoby to nie na rękę. Dlatego pewnie są nielegalne prawie wszędzie jak nasza kochana roślina, oczywiście dla naszego dobra.🙂😄  Aż sobie chyba zamówię mały zestaw

large.IMG_20170704_163412.jpg.005ab792103c0ee64c8dac23d95d3bd5.jpg

@Kruk Chyba nie wyjebałeś tej grzybni po pierwszym rzucie?  😄

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...