Skocz do zawartości
Kruk

Grzybki Mekaykańskie i Tajskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam relacja będzie z magicznych grzybków 👽

Wczoraj odebrałem grzybie dwóch rodzajów meksykańskich i tajskich ponizej dodam jeszcze ich opis 

Efekty meksykańskich magicznych grzybów

Te magiczne grzyby znane są z dość łagodnej podróży. Poczujesz euforię i będziesz cieszyć się świetlnymi efektami wizualnymi. Z meksykańskim grzybem można mieć halucynacje. Jednak zależy to głównie od ilości, którą spożywasz. Możesz też stać się bardziej towarzyski, co oznacza, że jest to idealny grzyb do delektowania się z przyjaciółmi.

Skutki działania grzyba tajskiego

Tajski magiczny grzyb to grzyb społeczny. Oznacza to, że podczas imprez będziesz bardziej towarzyski. Będziesz bardziej euforyczny i możesz doświadczyć lekkich efektów wizualnych. Ściany mogą się odkształcić, a Ty będziesz przeżywać wszystko intensywniej. Zmysły są wyostrzone i poczujesz się, jakbyś mógł bawić się całą noc. Dawka zależy głównie od tego, jaki rodzaj podróży chcesz. Przygotowaliśmy wytyczne dotyczące tego, ile możesz dozować na określony rodzaj podróży.

Powinny być gotowe do zbiorów od 2 do 4 tygodni 

Powinny być gotowe do zbiorów od 2 do 4 tygodni 

20220513_120856.jpg

Przewidywane zbiory z jednego pojemnika to od 500 do 800 g grybów po wysuszeniu powinno być 50 -80 g 

Dawkowanie wygląda tak 

  • Mikrodozowanie 0,2 grama suszonych grzybów lub 2 gramy świeżych grzybów
  • Łagodna wycieczka: 1 gram suszonych grzybów lub 9 gram świeżych grzybów
  • Normal Trip: 2 gramy suszonych grzybów lub 21 gramów świeżych grzybów
  • Intensywna wycieczka: 3,5 gram suszonych grzybów lub 35 gram świeżych grzybów

20220513_121913.jpg

A tu taki mały bonus na test w niedziele trufla meksykańsk ciało boga 😋😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weronika99 Tak , dokładnie 

@Lasir Przed podjęciem decyzji duzo czytałem i oglądałem i myśle ze warto spróbować 😃😉

Z tego co wiem to nie są toksyczne i nie mozna ich przedawkować , oczywiście jeśli zjesz za duzo mozesz mieć badtrip

Jak producent podaje te odmiany są dla początkujących podrózników 😁

Grzybki jadłem tylko raz jak mieszkałem jeszcze w holandi i wspominam je pozytywnie pomimo ze bania była cięzka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd producenci biorą te opisy "doznań". Efekty wszystkich rodzajów grzybków z rodziny Cubensis są takie same. Jedyne różnice między thai, mexicana, ecuadorian, golden teacher, mazatapec itp.  to wygląd owocników 😉

Udanych i smacznych zbiorów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli rzeczywiście jest tak jak pisze Weronika99 i faza po tych wszystkich grzybach jest taka sama, to chciałbym zobaczyć ten Normaltrip (pożarcie 2g), bo po 2g grzybów z polskiego trawnika trzeba spodziewać się  min.takich efektów:

 

Edytowane przez Kupa kupalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kupa kupalski Raczej nie , jak ktoś ma w głowie poukładane to nie wyjdzie nago na ulice , ale jeśli jesz pierwszy raz to lepiej mieć przy sobie kogoś kto nie brał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kupa kupalski Tak, wszystkie z rodziny Psilocybe Cubensis (łysiczka kubańska) Odmiany które wyżej napisałam to nadal łysiczki kubańskie różniące się wyglądem 

W Polsce jedyne łysiczki które występują to łysiczki lancetowate, a to już kompletnie inny gatunek psilocybe. Pomijam w tej kwestii również występujących w Polsce dwóch odmianach kołpaczków.

A nasze rodzime polskie łysiczki w porównaniu do jakiejkolwiek odmiany cubensis wychodzą strasznie słabiutko jeśli chodzi o efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę raczej jadł jak już zrobię coś takiego.Myślę o grzybach w kategorii waluty 🙂 jadłem 20 lat temu polską łysiczkę.Dobiłem do 100szt najwięcej.Jak może być jeszcze mocniej to ja podziękuję :)

100szt prosto z łąki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaletą uprawy tych grzybów jest że szybko rosną 😄 i nie trzeba lampy milion lumenów o mocy kuchenki elektrycznej xd i filtrów żeby całe osiedle nie widziało że uprawiasz. 

 

Jestem ciekaw jak takie grzyby się uprawia. Czy wrzucasz grzybnie i sobie rosną czy coś tam musisz z nimi robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic z nimi robić wkładasz do plastikowego worka i zamykasz do czasu az pojawią się pierwsze grzyby , potem letko otwierasz worek zeby miały trochę powietrza i to wszystko 

20220514_125357.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weronika99 dopiero jak pojawią się pierwsze grzybki , a ja dostałem odrazu wizgotego growkit wieć nie musiałem niczego namaczać i przygotowywać , tylko otworzyć i włozyć do worka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu pojawiły się pierwsze grzyby , więc teraz chyba dwa tygodnie do zbiorów 

20220520_175234.jpg

20220520_175145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specialnie wyjełem tą grzybnie i postawiłem zeby więcej urosło 

I tak wszystkie będą do góry rosły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...