Skocz do zawartości
jarecki12

czy roślinka dobrze rośnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

nie tyle płyn helliga co dobry miernik, bo płyn helliga czasem w chuka leci z barwami tak, że nie będziesz wiedzieć czy masz zielony czy pomarańczowy bo będziesz mieć pomieszane kolory roztworu momentami nachodzące na siebie, ja tak miałem i powiem ci pierdolnąłem tym płynem helliga do kosza

 

obraz.thumb.png.72539144a2479246edbc7b396e4452b2.png

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitopoktam tylko że Adwa AD12  jest do mierzenia wody i do hydro nie do ziemi. poza płynem heliga nie znalazłem żadnych porządnych mierników ph ziemi, bo w większości to chinszczyzna

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@konopny_janusz ja 2 razy używałem płynu heliga z castoramy na moje oko był dobry jak mierzyłem ziemie od biobizza nową to pokazywał na żółto  czyli mniej więcej tyle ile powinno te 6.3 - 6.5

 

No ale też słyszałem ze różnie ludzie trafiali ja bym kupił tak z 3 sztuki i przetestował a i trza patrzeć na datę ważności zeby nie był przeterminowany.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@LiitlebigWeed  źle mówisz, Adwa D12 wbijasz w ziemię i masz wynik

ewentualnie bierzesz kawałek ziemi mieszasz z wodą destylowaną czyli robisz z tego roztwór i też masz wynik,

X razy bardziej dokładny niż płyn helliga

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jaka jest różnica miedzy Adwa D12 a wiekszymi numerkami Adwa AD xx.????

bo znalazłem na allegro Adwa AD12 z rożnymi numerkami od ad11 do ad 35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...