Skocz do zawartości
początkujący

Leśny outdoor - Guerilla Gold x Pluto Auto, Think Different, Devil Kiss Auto, Amnesia Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludzie potrzebuje pomocy! Dzisiaj byłem na spocie i Liban kush zhermił ☹️ i co mam teraz z tym obojniakiem zrobić.. Wyrwać? Zostawić? Pomocy.. A niżej na ręce widać pyłek z jajeczka

IMG_20220725_202446.jpg

IMG_20220725_202304.jpg

IMG_20220725_202405.jpg

Kolejny upik rośliny rosną jak szalone 5x GGxpluto mają około 1,90 tak samo Liban kush a reszta mniejsze ale za to blue shamany bardzo się krzaczą, myślałem że jedna roślina to automat ale to chyba jest fast critical Skunk nie jestem pewny, podlalem panny i zapodalem biobizz bloom, przy kolejnej wizycie będę musiał czymś podeprzeć rośliny bo jeden odrost się ułamał. 

Zdjęcia poniżej 

IMG_20220725_195115.jpg

IMG_20220725_194124.jpg

IMG_20220725_192811.jpg

IMG_20220725_205141.jpg

IMG_20220725_205111.jpg

IMG_20220725_205030.jpg

IMG_20220725_195413.jpg

IMG_20220725_200609.jpg

IMG_20220725_193806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący  Ładne palmy. Co do hermy, jak nie chcesz pestek w paleniu to usuniń, możesz też usuwać jaja, ale jak coś pominiesz to ci zapyli inne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący  Ja bym hermy nie trzymał, raz mi się to nieszczęście trafiło, szkoda pedała uprawiać, palenie nieporównywalnie gorsze , słabsze , a do tego zapyla inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący  No moim zdaniem szkoda masz tam egzotyczny las, więc zbierzesz z tego sporo, szkoda mieć w tym pestki , by uratować jednego pedała, jaki będzie niesmaczny i słaby pod względem efektów haju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący Pamietaj, że woda blisko spotu przyciąga zwierzynę, robactwo, płazy, gady i inne niepotrzebne badziewie. Ale free woda to ja bym kopał ⚒  mini studzienkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący Ja bym zostawił pod baczną obserwacją, oberwać jajka i jeśli kolejnych nie będzie to już nie powinno być. Jeśli będą jakieś kolejne to wyrwać. 

Często się zdarza że jakieś jajka wyskoczą, przy łodydze głównej szczególnie po jakimś oprysku np. Asahi. 

Twój wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @grolsch3  Tak jak doradziliscie krzak jak najszybciej wyrwany z bólem serca bo liczyłem na tą odmianę. 

@Green man w moim przypadku to chyba nie możliwe z braku czasu, srednio na spocie jestem raz w tygodniu, ashai pryskalem ale to już dawno może to przez te upaly zhermila bo dużo stresu jej nie robiłem 

received_415658710369818.jpeg

@Lemon Gelato Znam ten las jak własną kieszeń bo nie jest taki duży i zwierzyny jest bardzo mało, a oczko wodne mam na spocie i nie zauważyłem żeby było jakos więcej owadów, jest tyle samo co rok temu czyli w ch*j 😁

received_571061698024385.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący  Krzak był konkretny, ale jak trzeba to trzeba , lepiej tak niż potem w każdym topie mieć pestki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący e jak znasz spota to ja tu nie będę pracował tylko obserwuje dalej i życzę powodzenia i bezprzypału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący  Nie chodzi raczej o to, by było mniej, ale jak ma się wybierać między ilością, a jakością to lepiej postawić na jakość, a związku z tym słusznym posunięciem było wyrzucenie hermy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wiem mordeczko o co ci chodziło, dla mnie bez tej jednej też dobrze bo nie myślałem że tak porosną, a z suszeniem będzie problem 😁

@Tester prowizorycznie podparlem bo nie wiem jak się za to zabrać, mogłem prędzej pomyśleć i powbijac badyle na początku, teraz się boję że za mocno korzeń zniszczę i się zestresuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący  No u mnie też będzie problem z suszeniem, ale w takim sensie, że w obecnych temperaturach suszyć się za bardzo nie da, bo za szybko wyschnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...