Skocz do zawartości
początkujący

Leśny outdoor - Guerilla Gold x Pluto Auto, Think Different, Devil Kiss Auto, Amnesia Haze

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, początkujący napisał:

mogłem prędzej pomyśleć i powbijac badyle na początku, teraz się boję że za mocno korzeń zniszczę i się zestresuja

nie musisz przy samej bryle korzeniowej wbijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy U mnie jest tak że plon z automata mogę sobie na spokojnie wysuszyć, ale przy tej większej ilości jest już problem bo nie mieszkam w domku jednorodzinnym, bede musiał kombinować suszenie w opuszczonych domach w okolicy lub jak pogoda pozwoli to na outdoor, nigdy już nie będę suszyć w suszarce do grzybów 🤢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz budować, zbuduj sobie daszek na drzewie liściastym. Podwieś topy, będzie dobry przewiew, suszysz z liściami (później mnie przeklinasz za to przy trymie), dłużej się suszą. Po 4-5 dniach trymujesz, nie  będzie najgorzej serio, już najgorsze zapachy uciekną. Wtedy możesz z 2 dni bez liści na dworze jeszcze, albo do domu jak będą warunki. Taki ja mam plan jak obrodzi to co rośnie 😂 pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia bym pokazał czy w miarę dobrze zrobiłem ale to przy kolejnej wizycie, robiłem tak że wbijalem badyla około 30cm od rośliny, roślina przechylala się w lewo to ciagnalem ją sznurkiem w prawo , myślę że to coś da na chwilę a odgałęzień nie ruszyłem bo sytuacja byla stabilna jak na moje amatorskie oko 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  o o drzewie nie pomyślałem, będę musiał poszukać jakiegoś drzewa wysokiego a jak znajdę to pomyśle o tym, ale chyba dopiero powiesze po trymowaniu :D

@Zielone krainy Tak pytam z ciekawości działasz coś Outdoor? Mnie curring uratował jak dodałem saszetki plus do tego dodałem limonke ale tak szczerze nie polecam, zioło jakos straciło swój "urok" prześmiardlo limonka, chciałbym mieć takie problemy jak ty hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący Ja tylko indoor , za dzieciaka, jakieś outdoor robiłem ze znajomym, ale lipa z tego wyszła wtedy. Mi chodzi, o jak największą jakość, dlatego mnie temperatury niepokoją, bo wiem, że w takich temperaturach nie da się wysuszyć jakościowo, da się to potem curingiem podratować, ale nie będzie takiej jakości, jakby mogło sobie wolno schnąć z 2 tygodnie w temp 20-18 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący Po tygodniu suszenia to temat powinien być w miarę ok, ale jak wyschnie w 1-2 dni , bo temperatury w domu dochodzą do 30 stopni C to lipa będzie lekka, no ale trudno curring trochę pomoże. Mam jeszcze 2 tygodnie do kosy może coś wymyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jeśli w pl mieszkasz to raczej pogoda się nie uspokoi jak teraz patrzę :d

Witam dzisiaj poranna wizyta bo jest najchłodniej więc można na spokojnie zająć się krzakami, automaty kwitną jeden ładnie buduje kwiaty a z drugiego automata myślę że nie będzie dobrego palenia, blue shamany pokazały płeć a od szila seeds 1z5 powoli przełącza się na flo a reszta myślę że zacznie niedługo kwitnąć, panny od szila seeds mają ponad 2 metry, a blue shamany o polowe mniejsze wiec jest dobrze, nieco podlalem bo tego potrzebowały w te upaly, przy kolejnej wizycie porządnie podeprze krzaki, zdjęcia poniżej miłego dnia życzę. 

IMG_20220805_080344.jpg

IMG_20220805_080312.jpg

GGxpluto 

IMG_20220805_080131.jpg

IMG_20220805_080123.jpg

IMG_20220805_081345.jpg

IMG_20220805_080516.jpg

IMG_20220805_075850.jpg

IMG_20220805_093259.jpg

IMG_20220805_093330.jpg

IMG_20220805_080041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzięki już rośliny na siebie zachodzą, moim celem w tym roku jest zebrać 1kg ale czy się uda to nie wiem bo mój spot jest dobry ale zawodzi na jesień, ponieważ słabo jest przewiewny i co za tym idzie wysoka wilgotność , zostaje mi tylko modlitwa o dobra pogodę w wrześniu i  październiku :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...