Skocz do zawartości
początkujący

Leśny outdoor - Guerilla Gold x Pluto Auto, Think Different, Devil Kiss Auto, Amnesia Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Super to wygląda, zdrowe wszystkie. Na pleche stosować będziesz opryski czy aż tak Ci nie zależy na tych plonach? 

Kilogram to w zasięgu lekko patrząc na ich rozwój. Chyba że warunki Ci właśnie trochę wagi zabiorą. Ja też zasadziłem dużo więc niż potrzebuje, z myślą o złodziejach, zwierzętach i pleszce😁 a jak się uda to zdrowotny olej rso będę robił. Zastanów się bo to moc, a kilograma nie będziesz chował a przetworzysz na lekarstwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nadszedł koniec żywota auto kiss devil bo dużo pleśni łapał i pogoda na najbliższe dni chujowa, trichomy mleczne więc jest dobrze, susze w opuszczonej chacie zarośniętej w polach daleko od ludności raczej tam już nikt nie wejdzie bo pijaki z wioski pokradli to co cenne parę lat temu, a właścicielka kupę lat temu  wyprowadzila się daleko stąd, to jest taki sprawdzian przed fastami pozdro 👊

IMG_20220819_130912.jpg

IMG_20220819_130933.jpg

IMG_20220819_134232.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemasz farmerzy dziś byłem na spocie zrobić oprysk z polyversum na pleśń to i zrobię upa, więc tak 3z5 szila seeds grubo kwitną a 2 sztuki powoli zaczynają wiązać kwiaty, reszta czyli 2xblue shaman fast i no name raczej nie dojdą bo nic po nich nie widać i to na tyle, miłego weekendu 👍

IMG_20220826_195803.jpg

Screenshot_2022-08-26-19-58-28-947_com.miui.gallery.jpg

Szila seeds

Screenshot_2022-08-26-19-58-56-273_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-08-26-19-59-15-212_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-08-26-19-59-10-923_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-08-26-19-59-01-742_com.miui.gallery.jpg

Blue shaman i no name 

Screenshot_2022-08-26-19-59-19-590_com.miui.gallery.jpg

IMG_20220826_195846.jpg

Foty nie wyrazne bo musiałem zmniejszyć MB szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ostatnia czwórka od szila seeds, dwa blue shamamy wyrwałem bo jeszcze nie kwitły i tylko mi zakrywały kwitnące panny, z 4 roślin 2 są ku końcowi a 2 się ociągają choć już dawno zaczęły kwitnąć może to przez tą pogodę, panny mocno obalone przez wiatr i przez swój własny ciężar. 

Pogoda narazie do dupy... 

IMG_20220922_183942.jpg

IMG_20220922_184025.jpg

IMG_20220922_184050.jpg

IMG_20220922_184118.jpg

IMG_20220922_184154.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 hehe no pieniek solidny wezmę na działkę będzie na ognisko :D 

Po miesiącu postanowiłem sprawdzić co tam się dzieje i przez moje lenistwo połowa spleśniała niestety, ale coś tam jeszcze będzie do odratowania, poniżej jesienne fotki, została jeszcze jedna panna i troszkę zostało na drugiej 

IMG_20221025_155817.jpg

IMG_20221025_155757.jpg

IMG_20221025_160131.jpg

IMG_20221025_160137.jpg

IMG_20221025_160512.jpg

IMG_20221025_180813.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący mam nadzieję że byłeś ostrożny przy ścinaniu tej plechy. Zauważyłeś że jak potrząsasz tym zgnitym topem to wylatuje taki pył? To gówno zaraża następne zdrowe topy więc przy wycince bardzo trzeba być ostrożnym. Tak samo uważaj żeby na dłoniach tego nie mieć bo przeniesiesz to na kolejne topy. Zrób fryzjera (zajmie Ci to z godzinę albo nawet i lepiej), zmniejszysz od razu szanse na pleche i więcej słońca dojdzie. A ten kutasik z jajcami jest piękny (bez obrazy oczywiście 😃) 😃 pozdro i obfitych zbiorów 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki dzięki za radę z tą pleśnią przyda się na następny sezon, tydzień temu nic nie ruszalem bo nożyczek nie wziąłem, dzisiaj idę z plecakiem z nożyczkami na Harvest wchodzę patrzę i chuj wszystko zzarte przez pleśń, może z 2 gramy uratowałem a mogło pęknąć 350g, pogoda swoje zrobiła tydzień deszczowy i mgła.. Trudno się mówi kolejna nauka na następny sezon 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący wiem o czym mowa, mi ta suka zjadła w jednym krzaku same najlepsze szczyty ale no właśnie taki jest out, albo zbierasz grubo albo wcale. Osobiście polecam robić w kukurydzy, pochłania wilgoć i jest fajnie zabezpieczone, tylko przygotowanie spota w kuku to nie taka prosta sprawa, poza tym nigdy nie wiesz czy rolnik nie zetnie 🌽 na kiszonkę początkiem września. Ale jak to jakiś duży rolnik i ma ha od chuja to może kosić nawet i w grudniu czy styczniu więc sezony można trzaskać. Trzeba próbować 😜 nie poddawaj się i widzimy się w przyszłym roku na fr 💪 

Rzuciłem okiem na foty i powiem Ci szczerze że fryzjera powinieneś im zrobić. Ja taki motyw zastosowałem (ok 90/95% witrakow uciąłem) było to trochę żmudne bo liści od chuja ale przepływ powietrza zrobił swoje i większy dostęp światła co odbiło się na topach. Ty to tam krzaki miałeś jak skurwysyn więc pewnie z pół dnia byś musiał poświęcić żeby im ulżyć ale robotę by to zrobiło. Ja już wiem, że w przyszłym roku na pewno tak zrobię bo nigdy nie robiłem tego i z plechą musiałem walczyć. A jak ogólnie oceniasz zbiory? Możesz coś więcej powiedzieć o suszeniu bądź miejscu? Bo widziałem że w szopie suszysz. U mnie w boxie już miejsca brakło i też kombinuję z innym miejscem i jestem ciekaw jak to u Ciebie poszło(najbardziej interesują mnie warunki (mniej więcej chociaż)). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący współczuję, też trochę mnie to dotknęło w tym sezonie.. 

@mirecki O tą kukurydzę chciałem zapytać..  przecież kukurydza jest wysoka więc lipa ze słońcem nie..? Chyba że mowa o tym żeby wykarczowac gdzieś w środku pola kukurydzy jakiś obszar (5/5m) na spota..? Interesuje mnie bardzo co masz na myśli bo to ciekawa opcja a u mnie kukurydzy opór..?

Zdrówka Życzę 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...