Skocz do zawartości
weeder420

Red Purps, Strawberry Banana Auto, Easy Sativa, Amnesia Lemon Auto, Gorilla Zkitllez Auto, Mintz Kush, Toxic Haze Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zakładam kolejny temat bo tak chyba bezdie lepiej. W tamej fotorelki popełniłem błąd przy kiełkowaniu teraz na spokojnie powoli do końca na pełnym luzie 12szt takich odmian jak :

- Red Purps (nwm czy auto)

- Strawberry Banana Auto (420fastbuds)

- 3szt Easy Sativa (Black Diamonds Seeds)

- 3szt Amnesia Lemon Auto (Black Diamonds Seeds)

- Gorilla Zkitllez Auto (Barney's Farm)

-  Mintz Kush (Seedstocker)

- Toxic Haze Auto (nwm jaki producent)

Zdjęć nie wysyłam bo dopiero do wody wrzucone, obiecałem sobie że teraz na wacik robie i na razie wrzucone w wode Strawberry Banana i  Red Purps. Za 12 szt (Diesel Auto jeszcze ale oddałem koledze) Zapłaciłem 107zł więc w ciul tanio. Nawozy to Pk 13/14 0.25l, Biohumus 3L, Alga/Terra grow po 250ml,  root booster 0.25l, ziemia Canna Terra Professional i dolomit i keramzyt. Szczerze licze ze 8/11 kwiatów się uda i plan inwestycyjny na to to ok.  400zł (teraz juz 280) Wysyłac zdjecia będe codziennie po wyciagnieciu z wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...