Skocz do zawartości
Czesiek

wynajęcie mieszkania na indoor

Rekomendowane odpowiedzi

w wynajmowanym mieszkaniu jakiś nie duży boks by przeszedł ale nie cały pokój w topach he he ? chyba że byłbyś pewny co do właściciela i zabezpieczył się przed zapachem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w wynajmowanym mieszkaniu odpaliłem PC boxa wiedziałem kiedy właściciel przychodzi po kase i przez ten czas wietrzyłem mieszkanie a pc boxa wsadzałem do kilku worków po śmieciach aby nie było czuć zapachu i wszystko poszło gładko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan To jak wynajmiesz mieszkanie i dajmy, ze wlasciciel tam nigdy nieborzyjdzie. Postaw boxa nie wiem 2x1,5metra lub nawet cos mniejszego. Ile lamp musi wjechac i wiatrakow. Pobor pradu skoczy. Pol biedy jak listy od dostawcy energii dostaniesz Ty, a nie wlasciciel. Ale i tak ostatnio w moim regionie sprawdzaja takie przypadki i np przed startem ogrodu placil ktos dajmy 100pln miesiecznie, a ogrod jest miesiac i przychidzi okolo 500pln, to wlasciciel sie zastanowi, bo rachunek pewnie on dostanie. Co tam robisz, ze te kilo vaty spierdalaja tak szybko. A gorsze jest to, ze czlowiek od dostawcy energii przyleci do licznika czy z nim wszystko ok czy nikt sie nie podpial do licznika. Stwierdzi, ze jest ok i moze zglosic to policji. Bo to dostawca energii i psy dzialaja razem i znam takie przypadki. 40 lat w moim regionie za duzo mial w ogrodzie, a i cos dillowal. Moze dostac do 8 lat. Wiec Panowie z fsrtem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...