Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w doborze odpowiednich odmian na zadaszony balkon.

Przede wszystkim rodzaje które najlepiej zniosą brak nasłonecznienia przez 16h/24h (około 10h - czasem będę mógł zmienić położenie doniczek, więc raz będzie 8h a raz 14h). Oczywiście rośliny będą miały dostęp do światła przez cały dzień, ale tylko przez te 10h będą bezpośrednio oświetlane promieniami słonecznymi. Klimat zbliżony do tego w Polsce, może delikatnie cieplejszy.

Najbardziej zależy mi na niskich krzewach i jak najmniejszym zapachu podczas wzrostu i kwitnienia. Proszę o propozycje zarówno automatów jak i sezonówek. Moje preferencje to Sativa oraz hybrydy. Stężenie THC oczywiście im większe tym lepsze.

O rzeczach których nie napisałem a na które zwrócicie uwagę, będę na bieżąco odpowiadał.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam MJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mały Jaracz jak niskie krzewy to bardziej indica albo hybryda,  każda roślina potrzebuje światła do rozwoju, kup sobie kilka rodzajów a jakich? wybór jest duży, podpatrz fotorelki co kto miał podpytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Mały Jaracz napisał:

Jesli jestem poczatkujacy to lepiej sezonowe niz auto?

tak

46 minut temu, Mały Jaracz napisał:

Czy outy sie trenuje?

można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tester Czy mozesz powiedziec cos o odmianie Mimosa? Niby do metra tylko rosnie. nie wiem czy to jest automat (napisane ze ok 10 tyg kwitnienia) i czy ma silny zapach. 

@Niemedyczny_Użytkownik a czy wiesz jak wysokie rosną? 

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Niemedyczny_Użytkownik  metr to nie tak  duzo, mysle ze moge sobie pozwolic na max 140 cm. A jesli auto to czy jako "noob" dam rade to ogarnac? Pomoze zona z minimalnym doswiadczeniem w uprawie warzyw. Jakie sa szanse ze jako poczatkujacy nie "zabije" auto? 

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mały Jaracz czy ja wiem, pewnie tak...... ja np generalnie jakoś sie nie spinam nad uprawą - wsadzam w ziemie kiełek, potem podlewam wodą, czasami nawozem i rośnie, obojętnie czy sezon czy automat 🤣 Jest tylko taki problem że nie znam żadnego automata który ma słaby zapach ale może ktoś inny coś poleci.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz za pomoc. Udało mi się ogarnąć pestki od znajomego który przywiózł je z Holandii. Mam trzy różne odmiany niestety najniższa ma 1,60 a najwyższa 2 m. – mam nadzieję że różnymi treningami dam radę znacząco poskromić ich wzrost w górę... całe Trio to na pewno sezonówki, prawdopodobnie wszystkie to Sativa no ale nie ma pewności. kiełkowanie zacząłem wczoraj po 21:00. FR zacznę od razu gdy wykiełkują. 

Pozdro MJ  👊

@Niemedyczny_Użytkownik @Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...