Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mial ktos z was tą odmiane ? To jest Gelato x Zkittlez. Na zagranicznych stronach bardzo chwalona, odmiana roku 2020 na Leafly, a gdy odnalazlem kilka fotorelacji z nia to juz tak kolorowo nie jest- a to komus sie shermiła, a to faza niczym sie nie wyróżniająca na tle innych znanych od lat odmian. Ktoś sie może wypowiedziec z wlasnego doświadczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Andi no włacha "dobra była" - nie sądzisz ze to troche mało jak na odmiane z takim hajpem na świecie ? Zaczynam podejrzewac ze te "USA strains" to bardziej  reklama robi robote niz faktyczna zajebistosc. A swoje kosztuje, 40-50zl za nasiono. To zasadze WW i tez "bedzie dobra", za polowe tej ceny.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj. Raport z laboratorium testowego xD

Po kilku tygodniach uprawy moge powiedzieć że na początku uprawy byłem poirytowany bo sadzonka Runtz od RQS troche muliła w porównaniu do innych. Jednak jeszcze bardziej irytowało mnie to że dałem się nabrac na to pierdolenie jak to ona nie pachnie a koniec końców na wegu okazało się że i tak wania podobnie do kusha tylko ze słodkimi akcentami aczkolwiek generalnie nie jest to intensywny zapach. Teraz po przełączeniu na kwitnienie i pojawieniu się paru pistili zaczyna przeważać nuta słodyczy nad kushem. Aha, dużym zaskoczeniem było dla mnie to jakie ma cienkie liście, nie spodziewalem sie tego po takich hybrydowych genach.

Za pare tygodni dam znać jak kwitnienie przebiega a potem raport z palenia. Pzdr.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to znowu ja xD Runtz sobie ładnie kwitnie. Na plus szybkość kwitnienia. Ale tu plusy się kończą xDDD Jebie slodko, ziemisto, ot jak zwykła indyjka jakich wiele. Dobry jest ten pic z opisu że pachnie jak jakieś tam sałatki owocowe czy inne slodycze xD Cóż, reklama dzwignią handlu. Plon rewelacyjny też nie będzie bo nie będą to wielkie topy, ale tego się spodziewałem bo czytalem na zagranicznych stronach, że Runtz nie grzeszy plennością. Za pare tygodni go tne i będzie test palenia, mam nadzieje, że choć tu będę zadowolony.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...