Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Ja jestem zadowolony, jak chodzi o ilość pary, jaką daje, jest gęsta i jest jej dużo, jak ściągniesz dużego bucha to ilość pary, jaką masz w sobie jest podobna, jakbyś ciągnął z małego bonga. Lipa tylko, że nie ma łatwiejszej wymiany sitka w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie uprawy. Weg roślin 28 dni, przełączone zostały na kwitnienie 21 dnia wega. Wyniki wyglądają następująco Acapulco gold dało 79 g , byłoby więcej, ale podbierałem i suszyłem na szybko w mikrofali. Dos si Dos 33 dał 93 g, tutaj prawie nic nie skroiłem. Łączny wynik to 172 g, a związku z tym, jak na rośliny przełączone w 21 dniu wega uznaje, że wynik jest wysoce zadawalający. Topy ogromne, pięknie pachną, schły od 13 sierpnia do dzisiaj, więc równe 7 dni. Jestem zadowolony z tej uprawy największy top ma 28 g, więc wyszło konkretnie.

Pierwsze zdjęcia Dos Si Dos 33 :

Dos 1.JPG

Dos 2.JPG

W następnej kolejności Acapulco gold:

Acapulco 1.JPG

Acapulco 2.JPG

Acapulco 3.JPG

Acapulco 4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Gratuluje sukcesu nad sukcesami. Świetny przykład tego jakie topy, można otrzymać jeśli posiada się taką wiedzę i doświadczenie jak ty. Pozdro 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...