Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

72 dzień kwitnienia. Stało się, co się miało stać, poszła kosa łby poleciały. Kosa weszła po 47 h ciemni i zrobiłem jednak od razu trymowanie, bo nie chciałem mieć potem więcej zabawy na sucho. Tak się prezentują.

Acapulco gold

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Dos Si Dos 33

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Niezle pałki, ja to się boje takich dużych bo mieszkam w miejscu gdzie ciężko wilgoć zbić i miałem pleśń kilka razy jak mi tak spuchły. Dobrze ze ojebales na mokro bo jak są takie pały i zostawisz liście to bardziej niż pewne ze będzie kożuch w środku. Gratki osiągnięcia 🏅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard Dzięki, w mojej szafce nigdy pleśni nie było na topach, jest dobrze wentylowana i jest duży ruch powietrza, więc jak nawet wilgotność powietrza skoczy 55-57 % to plecha nie wchodzi. Wyszły dobrze, mało głów, ale za to konkretnych rozmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 ilosc to nie jakosc 😛 a jakosc to nie ilosc.. czy jakos tak haha 🙂

@Zielone krainy dalem lapke w dol.. haha bo kurde nie moze byc idealnie hehe 🙂 oczywiscie to tylko pic na wode foto montaz 😄 wiec sie nie przejmuj 🙂

Ile lat masz ta zapalare od RQS? Bo ona nie jest wielokrotnego uzytku.. wiec albo jej nie uzywasz albo ona juz dawno nie ma gazu 🙂 😄

Zielony.. gdyby to byla konkurencja.. to moze by sie czlowiek i gniewal.. ale tak to rzuciles chusteczke wiec szykuj sie na bitwe ziom 😄 zrobie wieksze topy niz Ty. To moj cel teraz 🙂 i to wszystko w ramach zdrowej "konkurencji" nie by ktos kogos pokonal.. ale by podwyzszac poziom i pezesuwac granice :)) a tak serio stary.. swietna robota 🙂 oprocz tej godziny ktorej nie doczekales do pelnych 48 godzin naruralnie 😄 hehehe 🙂

Cukier leci z kazdej strony bo zaslugujesz na to 🙂 chyba malo kto nie czekal na kose tego grow 😛 czekamy na wyniki ale mnie osobiscie interesuje najwiekszy top i jego masa na sucho 🙂 jako wyznacznik do pobicia 😄

buziak dla Ciebie 🙂 😘 bo zasluzyles jak najbardziej 🙂 ale wiedz ze twoj sukces jest angazem dla innych by Ci dorownac 🙂 co jest fantastico efektem zwrotnym w calej sutuacji 😛

Jestesmy z Ciebie dumni 🙂 pozdro ziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik ejjj.. to moje marzenie by stworzyc wielosezonowe planty ktore beda rosly wieksze i wieksze niczym drzewka owocowe 😄 Pan Zielonka nie moze tego opracowac wczesniej niz ja:D ja to sie tylko ciesze ze ten czlowiek ma dosc malego boxa.. bo jakby mial wieksza powierzchnie.. to by to chyba ekologi zagrazalo 😄 i by zmiany klimatyczne przyspieszyly.. wiecej bysmy placili podatkow 😄 i w ogole rownowaga we wszechswiecie zaklocona.. nie nie no na co to komu 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Dawanie „dislajków” , jak coś wygląda idealnie lub niemal idealnie, to sygnał dla ludzi , jacy nie wszystko rozumieją i mogą to błędnie odczytać, że coś się zepsuło i nie wygląda, jak powinno, więc uznają, że tak nie powinien wyglądać top i będą żyli w przekonaniu, że powinno wyjść coś innego, a tu masz ideał piękna , te panie są wysokie , a do tego grube , niektóre jak maczuga by ci głowę rozwaliły jak byś z takiej twardej pały oberwał w głowę :D

Ta zapalniczka tylko dla porównania wielkości topa , jako punkt odniesienia, pali się, ale ma swoje lata, zakupy w 2020 roku , to gratis z tego czasu. 

Powodzenia , ale pamiętaj, że z królem zieleni nie wygrasz , bo nie możesz wszystkie rośliny są po mojej stronie. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie musze wygrac by czuc sie dobrze:D wystarczy ze w polowie bede dobry jak Ty 😄 to i tak juz sukces czyli jak wygrana 😄

Kazdy król musi miec nastepce 😄 a i chytry plan mam na wygrana haha 🙂

P.S. Twoja "pała" to chyba jedyna pała ktora bym chcial dostac po glowie 😄 i bym sie cieszyl 😄 hahaha 

dobra wypilem dzis bo ziomek ma urodziny i pierdole glupoty 😄 ide spac bo juz mam fajnie w czubie chociaz dzisiaj bez palenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@Cali_Bastard Przełączone na 12/12 - 26 maja,  a 2 czerwca zaczęło się kwitnienie, dzisiaj 13 sierpnia w sumie 79 dni od przełączenia i 72 dni kwitnienia.

Kurcze, nigdy nie liczyłem trgo w ten sposob, zawsze odliczałem od konkretnego dnia od przelaczenia. Dobrze wiedziec, co by za szybko kwitnienia nie skonczyc hehe, moja ma jakos 38 dzien moze od przelaczenia, czyli tak na serio moze miec z 30 😀 a ja sie zamartwialem ze cos topki male jak na taki dzien, dzieki ziom.. Ale przepotezne palki 😀

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  Wiadomo, że to nastąpi, u mnie to pewne inaczej niż w serialu @Szwagrom, bo u niego nie wiadomo, czy sąsiad porwie rośliny, czy rośliny porwą sąsiada i wpadną antyterroryści, ale @Szwagrom powie im, by sobie poszli , bo wszystko to tylko się mu śniło i że sprawa nieaktualna, bo on dalej uprawia i nic się nie dzieje :D  

@Git Warto wiedzieć, kiedy realnie zakwitła, bo kwitnienie zazwyczaj od przełączenia następuje mniej więcej 7-8 dni, mogą być odstępstwa, zależy od oświetlenia i powierzchni, jak wszystko gra, i genetyka nie zawiedzie to powinno to oscylować w granicach 7-8 dni

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...