Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Dawaj lajka nie pierdziel :D Tak poważnie, to jak się wyczyszczą to czuć nawozu nie powinno być, jakby było źle to można Wceta zrobić, ale powinno być dobrze, wyssały się mocno , a jeszcze doba lub dwie sobie będą ssały i się oczyszczały. Zobaczę, ale obstawiam, że będzie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dobra dalem 😄 zasluzyles 😄 w koncu podbiles poprzeczke na nowy rekord 😄

Pytam z ciekawosci 🙂 bo odkad pale swoje organiczne tak kazdy inny temat z ulicy jest dla mnie gorzej przyswajalny jezeli chodzi o czystosc jak i sam smak i aromat. Nawet bania wchodzi inaczej.. a od roku jak zapale cos z ulicy lub ogolnie od kogos to gdy mam porownanie do swojego sprzetu.. to poprostu wyczuwam roznice i zaczalem wybrzydzac 😄 co jest rzadko spotykane u mnie bo wybredny nie jestem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Ja na żarty ziomek to napisałem, ale dzięki za uznanie. Rekord chyba, że w wielkości topów, nie będzie rekordu w wadze, jak chodzi o całość, bo to inna bajka, tu weg był 28 dni, jak automatu przełączyłem je w 21 dniu wega. Ja z ulicy nie paliłem niczego od ponad 15 lat, więc nie wiem, co tam jest, i jakie jest, w sumie nie zbyt mnie to obchodzi, bo co mi do tego, jak mam swoje i raczej ciężko komuś byłoby mnie przebić, no chyba że faktycznie jest genialny w uprawie i do tego dysponuje lepszym sprzętem, rozjechać mnie może też w kwestii warunków suszenia, no ale trudno , jak chodzi o nawozy to są dość wyczyszczone, co widać po liściach, one niemal wszystkie już zjadły, a dalej będą ssały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Kwestia tego, czy się wyczyszczą do końca, czy nie , jak się wyczyszczą, bo dasz im dość czasu na oczyszczenie to czuć nie będzie, a jak nie dasz, dasz za mało czasu to będzie czuć. Tutaj będzie czyszczenie około 11-12 dniowe dla Dos Si Dos 33, Acapulco będzie miało czyszczenie trochę krótsze, jakieś 8 dni, ale ona się wyjada z nawozów bardzo mocno, więc powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ok kumam. Ja zawsze myslalem ze to dziala bardziej tak ze jak te nawozy sie dostana do topa przy jego produkcji to juz tam zostaja jako powiedzmy "osad" i z tego juz raczej top sie nie oczyszcza. Widocznie czesto palilem takie ktore sie nie wyjadly i nie oczyscily. Czyli takie na odpierdol robione 😄 jak to dla plebsu 🙂 dlatego czlowiek zaczal swoja przygode z plantami 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie , roślina się czyści z pierwiastków,  tak jak z twoim organizmem i powiedzmy sztuczną chemią, jakbyś brał sterydy powiedzmy kilka lat, to jak je odstawisz, to organizm się po czasie wyczyści, czyli syntetyczny testosteron nie będzie do końca życia w twoim ciele, jak przestaniesz sobie go wstrzykiwać to zostanie usunięty, z rośliną jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  hmm jednak czy nie jest tak ze ludzki organizm jest jednak bardziej zlozony i ma organy jak nerki czy watroba ktore oczyszczaja a roslina nie ? No i jaka role odgrywa tutaj czas. Czy mozna porownac cos co trwa u czlowieka lata do kilku dni u rosliny? 

Chociaz i stezenie w takiej roslinie bedzie pewnie mniejsze niz u czlowieka.

Ciezko znalesc takie info.. bo jednak duzo informacji na temat konopi na polskich stronach jest dosc okrojona i powtarzalna.. nie latwo o dobre arrtkuly ktore wyjasniaja takie zjawiska. Najlepszym sposobem chyba bedzie samemu to przetestowac.. sadzac dwie takie same odmiany i jedna uprawiac organicznie a druga mineralnie i wtedy porownac moc smak efekt i czystosc topow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Każdy organizm ma zdolność oczyszczania się z toksyn , roślina w swojej prostocie też się z nich wyczyści, zużyje je, a ona je zmienia w organikę, w coś naturalnego, wystarczy w odpowiednim czasie przestać je podawać, wtedy w roślinie będzie krążyła tylko woda, a nie nawozy, jakie zostaną w pełni wykorzystane i zmienione w formę organiczną.

@Mr.Green Wiesz coś na temat dłuższej ciemni niż 48 h? Gdyby zrobić 72 h, czytałeś coś , masz jakieś zdanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy niestety nie. Jedyne co czytalem a nie potrafie tego wyczaic gdzie to czytalem to to co Ci juz kiedys pisalem jakoby ktos z USA to badal i niby 36h jest optymalnie i by scinac o poranku bo wtedy roslina ma inna chemie niby z samego rana i jakies zwiazki w niej zawarte odpowiedzialne za smak i aromat najbardziej sa aktywne po nocy gdy ma nadejsc dzien.

Ciekawe jaka w tym prawda i jak wyczuwalna potrafi byc roznica. Sam jestem ciekaw i stad nastepne grow lece SoG 15x Shogun i bede prowadzil swego rodzaju badania. Podziele je na 5 grup po 3 sztuki z czego jedna trojka bedzie grupa zero i beda rosly poprostu.. a pozostale grupy bede poddawal roznym experymenta takim jak miod i ciemnie itp.

Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  i gdy Księżyc jest w nowiu bo ma mniejsze oddziaływanie na planta, czyli na płyny w nim...

Biologia roślin jest pewniejsza.

Dobrze wg.mnie znać zależności.To jak z ludzkim ciałem, dostarczysz cholesterolu to organizm sam nie wyprodukuje.Czasem dobrze podać plantowi coś licząc, że sama z tym się rozprawi.Dać coś na pobudzenie, jak np. ten cukier z miodu :)

Mikoryza i bakterie.Bez tego nie ma plonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...