Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@PrzeMIX  Dzięki ziomku, szafka jest dość sensownie zaplanowana, proste patenty, które się sprawdzają, co ostatecznie pozwala na wyciągnięcie z niej pokaźnego, jak na rozmiar powierzchni plonu.

@Cali_Bastard Będę obserwował rozwój sytuacji, ale do 74 dnia raczej nic nie powinno się stać, jak dla mnie to bezpieczny termin, ale jak wizualnie roślina szybciej oczyści się z  nawozów to lekko skrócę okres lania samej wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29/07/2022 o 23:15, Mr.Green napisał:

@Zielone krainy niby wszystko mozliwe ale jednak troche tak slabo szukac palenia tutaj na forum.. jako zwykly palacz jakby mi sie chcialo jarac  to w zyciu bym nie szukal opcji na forum nie wiadomo gdzie i u kogo 🙂

Co innego jakby sie dobry zapytal czy udyr czy ktos aktywny, a ten typ to wgl nic, zadnych postow, komenatrzy a odrazu pytanie o skuna.. Widac ze pies, tempy jak przecinak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git no ta tepota to pasuje do kraweznika 😄 bo normalny jaracz sie tak nie zachowuje bo ja bym tak nie zrobil bo bym pomyslal ze odrazu ktos pomysli ze jestem psem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Piotr111111 Bo tak jest mordzia, mojej naturki muszę zjarać z 3 nabicia, ale zakurwiony potem jestem niemiłosiernie, też przewaga mlecznych trichomów u mnie była. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  Ty z miodem nic nie kombinuj.. bo przy twoich powierzchniach jak zaczniesz dodawac miod do kazdego planta to miodu w Polsce braknie jak cukru 😄 a ceny na europejskich rynkach pojda w gore.. 😄 a moje dzieci miod lubia 😄

@Zielone krainy wez zmien rozdzielczosc jak robisz zdjecia.. bo serio takie duze pixele sa na zdjeciu ze topy kwadraty wychodza 🙂

Po Twojej relacji oraz Udyr-ka naszego ulozonego:)  stwierdzam ze od nastepnego grow usuwam popcorn i czyszcze doly z wieksza skutecznoscia niz Domestos zabija bakterie 🙂

U mnie akurat duzo smieci jest ponizej.. a moglo to isc w glowne topy 🙂 wiec trzeba brac przyklad 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...