Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O kuwa.. grubo 😄 jakas wieksza ustawka sie szykuje na jutro 😄 wleci BiC czy Clliper 😄 albo chociaz Cricket 😄 bo chyba nie bedziemy takich topow porownywac do jakiejs jednorazowki 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy sądzę iż jest tu na forum tajniak i to chyba wiem kto. jeszcze to zweryfikuje bo mam pewne kontakty jeszcze. dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rzeźnik napisał:

Tajniak na polskim forum o tematyce konopnej?! Niemożliwe xd

to forum jest tylko polskojęzyczne 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester a zastanawiałem się czy nie poprawić, ale pisze jedną ręką, bo drugą świnie kroje i założyłem, że każdy zrozumie 😁 Taka robótka, że forum cały czas czytane, ale ciężko się pisze mając łapy we krwi 😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@Lemon Gelato  Jaki nick ma typowany przez ciebie tajniak?

Podbijam 🍿😎

18 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Mr.Green No nie wiem czy mam jednorazówkę, mam zapalniczkę żarową, taka kwadratową, nie wiem, czy to się będzie liczyło 😄

Daj cokilwiek dla skali, puszkę zapalniczkę 5zl… cokolwiek 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28/07/2022 o 09:24, Lemon Gelato napisał:

@Zielone krainy sądzę iż jest tu na forum tajniak i to chyba wiem kto. jeszcze to zweryfikuje bo mam pewne kontakty jeszcze. dam znać

Do mnie typ pisal, wiec mi sie wydaje ze moze byc. Screenshot_20220729_182317_com.android.chrome.thumb.jpg.b9aa4258920d8cec2dea5e815fb3c929.jpg

A topow nawet nie komentuje, bo wiadomo jakie są 🤑🤑

TAJNIAKU JESLI TO CZYTASZ TO CHUJ CI W DUPE NYGUSIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy niby wszystko mozliwe ale jednak troche tak slabo szukac palenia tutaj na forum.. jako zwykly palacz jakby mi sie chcialo jarac  to w zyciu bym nie szukal opcji na forum nie wiadomo gdzie i u kogo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git 

@Brazil Munster Teraz już jest bursztyn , na górnych częściach , ciąłem doły, niektórych topów i suszyłem w mikrofali i szczerze powiem, że nawet gorzej doświetlone doły topa mają zadowalającą moc, nie zabija, ale klepie już dość mocno. Chce ją jednak wyczyścić z nawozów teraz, zobaczę, jak po 60- dniach na nawozach, a potem na samej wodzie, jak szybko roślina będzie się oczyszczała, może skrócę czas, jak wyssie dość mocno liście wcześniej.

@Mr.Green@Cali_Bastard @Git  Pokaże wam moją szafkę z szerszej perspektywy, z jakiej wam jej jeszcze nie demonstrowałem, jak chodzi o to, jak wygląda jej wnętrze. Może komuś się to przyda do tworzenia własnej szafki uprawnej. Zdjęcie wykonane zostało chwilę po zgaśnięciu ledów. Wentylatory cały czas pracują, mimo że na zdjęciu widać brak ruchu.

1.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wspaniałego moim zdaniem, totalnie kompaktowy zestaw wręcz pod wymiar osprzętu z super parametrami bo nic ci się tam nie grzeje a widać że roślinom dobrze u ciebie.

Już nie jedna osoba mówiła że powinieneś być wzorem na mały grow na własne potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster tak jak mowisz , ledy maja troche mniej infra red I często dłużej im się schodzi ale generalnie rośliny w zależności od treningu i różnych przygód po drodze mogą się trochę poślizgnąć wiec nie ma co nad nimi stać z kalendarzem tylko patrzeć co się dzieje.

@Zielone krainy eleganckie to terarium

zrobiles 😎👌🏻
 

Nie masz obawy ze się sama zacznie zapylać niedługo ? Takie przeciągane maja często pestki. O pleśń raczej nie ma się co bać bo widzę ze wiatru maja sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...