Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

53 dzień kwitnienia. Dos Si Dos 33 przebija moim zdaniem LSD działaniem, szybkością dochodzenia , roślina jest konkretna , efekty niesamowite, a waporyzowałem, jakieś gorzej doświetlone części topa z dołów, jakie ususzyłem w mikrofali. Jakbym kupował teraz pestki to prawdopodobnie brałbym tego Dos Si Dos 33.  Dorzucam dwa zdjęcia przed ciemnią i w czasie ciemni.

100_4862.JPG

100_4865.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ci Panie zielony ze będziesz pan zadowolony. Mega szybkie kwitnienie plus mega mocna odmiana.  

polecam ci na nast raz mimosa x Orange punch z barneys. 😍 moc jest jeszcze lepsza i dochodzi w podobnym czasie. Mega ubite topy i fiolecik. Strukturalnie podobna do dosidosa ale bardziej zbita, gdzie dosidos i tak jest zbity bardzo. 
 

mysle ze w twoich rękach te pestki pokażą naprawdę potworna moc i cała reszte. 
 

ja od sierpnia ruszam ponownie z mimosa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  No to może i spróbuje tego mimosa x Orange punch, z tego Dos Si Dos 33 jestem zadowolony, nie wiem czy przez pomyłkę tą pestkę wrzucili do kompletu pestek Acapulco gold czy celowo, by ktoś spróbował innej odmiany, zasmakował w niej i przyleciał następnym razem kupić pestki tej właśnie odmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy
Powiem tak... skurwesyńskie te topy wyszły ;O 🤯 
Jak z aromatem? Smak i zapach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato  Wyszły spore topy, jakie cały czas puchną, szczególnie Acapulco, jakie jeszcze nabierze rozmiaru. Smak ciężko oceniać na tym etapie, jak i aromat, bo suszyłem na szybko w mikrofali dolne części topa. Zapach z boxa intensywny, pomieszany , bo rośliny pachną inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mniam. bedzie trzeba zrobić jakiś mini zlot ludzi z forum tych zamieklszkujących pl i każdy przywiezie swoje słoiczki i pod namiot na 3 dni bakania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ogolnie to nie wiem czy mozna jeszcze bardziej sprawic by topy puchly jeszcze bardziej bo wygladaja jakby mialy eksplodowac 😄 az milo popatrzec 🙂 jest dobry kontrast ze niby dwa male krzaczki i swego rodzaju minimalizm a zarazem jest wielkosc i taka obfitosc 🙂 mozna by bylo nawet lekko pozazdroscic 🙂 ale kocham swoje dziewczyny nie mniej niz mozna podziwiac twoje takze nic tylko pogratulowac dobrego grow 🙂 ktore powoli zmierza ku koncowi 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Każdy z nas ma swoją filozofię uprawną, moją widać na przykładzie wyglądu moich roślin, ale głównie wszystko to zabawa, choć muszę przyznać, że tym razem uprawa moja jest znacząco inna od pozostałych, bo faktycznie , dwie sztuki , króciutki weg, jak automatu, bez treningów typu FIM i Topping, samo LST, a do tego wycięcie wielu szczytów, z jakich może i by były ładne głowy,  ale wolałem mniej głów , a nabitych, by roślina poświęciła cała energię i składniki na ich budowanie, dlatego tym razem ilość szczytów zredukowałem do minimum i uznaje, że dobrze to wyszło i  wizualnie i pod względem rezultatów w kwestii wielości plonu , jakości i mocy. PS. Acapulco gold jeszcze spuchnie, zobaczysz, ta po prawej już nie spuchnie, a tylko uzyska więcej bursztynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...