Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

46 dzień kwitnienia, wyjąłem rośliny z szafki, by zrobić im zdjęcia bez włączonych ledów, co pozwala lepiej dostrzec różnice między obydwiema roślinami. Pierwsze trzy zdjęcia dotyczą odmiany Acapulco gold, a kolejne trzy zdjęcia dotyczą "niezidentyfikowanej odmiany", jaka widocznie różni się od Acapulco gold.

Acapulco gold:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Niezidentyfikowana odmiana:

 

1.JPG

3.JPG

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  No wyszły spore topy, największy top Acapulco gold ma jakieś 26-27 cm długości , w sensie nie mówię o pustej łodydze, ale o tak rozrośniętej pale, jeszcze takiej nie miałem, a to ma jeszcze z 35-40 dni kwitnięcia i puchnięcia przed sobą, więc wyjdą monstra.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Sama szafka ma niecałe 90cm , ale roślina choć nie jest wysoka , co akuratnie uznaje za dobre, to buduje topy rozmiarowo największe, jakie miałem, ale to wynik tego, że roślina skupiła się na mniejszej ilości łbów, aby je maksymalnie rozwinąć. Pewnie wynik też będzie konkretny, niby tylko 15 szczytów łącznie , a obstawiam, że będzie minimum 80-90 g z rośliny, jakie miały wega tak samo długiego, jak automat.  

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy zauwazylem wlasnie ze twoje grow jest bardzo optymalne. Mogloby byc wzorcem dla ludzi o malych boxach. Widac to skondensowanie mocy w palkach ktore zostaly. Spoko spoko 🙂 daje do myslenia 🙂 w przyszlosci tez posadze dwa duze planty zeby nie robic mega scisku 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Zgadza się, moja uprawa to taki projekt własnego autorstwa, jaki jest nisko budżetowy, a okazał się strzałem w dziesiątkę, jak chodzi o czerpanie zysków z tego projektu, Nie zysków w sensie handlowym, bo nie sprzedaje, ale wyciągam mnóstwo palenia z niewielkich rozmiarów szafki, więc ani grosza nie wydaje na kupowanie palenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy powinno sie to umiescic w jakims poradniku tego forum. Oszczedziloby to wielu problemow dla poczatkujacych amatorow malych boxow 🙂

wracajac do tego czy to dla siebie czy na handel to przeciez ta druga roslina nie bedzie w jakis sposob gorsza by ja ze smakiem konsumowac 🙂 ja kupe lat bralem towar z ulicy zanim zaczalem swoje montowac i nigdy nie wiedzialem co pale 😄 zawsze mowili ze dobre... a dobrej baczki to dopiero swojej sprobowalem 😄 nie raz to az strzelalo iskrami to palonko z ulicy 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie robiłem fotorelacji z budowy szafki, więc nie bardzo dałoby się zrobić z tego poradnik. Jeśli chodzi o celowość uprawy, to u mnie chodzi wyłącznie o własne potrzeby, nie szukam zysku, jaki by pochodził z handlu. Oczywiście obydwie rośliny powinny być w porządku, mimo że jedna jest nie wiadomo czym, ale topy tworzy ładne, nie ma tu mowy o jakieś wadzie genetycznej , mutacji, bo top wygląda zjawiskowo, żadnych wizualnych odstępstw od normy, defektów itd. Po prostu tworzy zupełnie inny obraz topów niż Acapulco gold. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Poczytałem i posprawdzałem , masz racje ta pestka to Dos Si Dos 33 - BARNEY'S FARM. To pomyłka na moją korzyść to jest Indica 60/40% sativa, a THC 26-29%. Paski droższe od Acapulco gold, to w sumie zrobili mi prezent.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  DoSiDos poznasz po charakterystycznym zapachu. Mi to pachniało jakby dżem z róży, w każdym razie słodki, przyjemny, owocowy zapach. No i wysypuje dużo różowego koloru przy podstawie kielicha z czym się nie spotkałem przy innych odmianach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 dzień kwitnienia. Roślinie po prawej, czyli Dos Si Dos 33 mógłbym już lać samą wodę, ale jeszcze ją potrzymam na nawozach. Acapulco gold mocno napuchła, ale potrzeba jej znacznie więcej czasu niż odmianie Dos Si Dos 33 . Ogólnie jestem zadowolony z tego, jak się w grow-boxie potoczyły sprawy. Skończyło mi się całkiem palenie, masło też, chwilę temu zjadłem ostatnie ciastko, ale od biedy już by coś z dołów można było uciąć. 

100_4831.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...