Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold i Dos Si Dos 33 - Barney's farm

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26/05/2022 o 21:13, Zielone krainy napisał:

21 dzień wega. Przełączona na 12/12. 

 

 

 

1.JPG

Az sie glodny zrobilem 🙂

Wpadnij do mnie na relacje im wiecej ekspertow tym lepiej. Zycze powodzenia, bede wpadal ogladac jak sie rozwija. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, Udyr said:

@Luznyyy jasne że można. Nie wiem gdzie takie informacje znalazłeś 😄

Dlatego tak się zdziwiłem o czym mówisz.

a człowiek się uczy całe życie.. heheh To zajebiscie.. zasieje normalne teraz.. 🙂 Po prostu w skrócie pisząc stary.. to na seeding 20h potem 18h na veg i 12/12 na flow  mam rację? i mozna zapierdalać na tym pełnym spektrum..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luznyyy 18/6 weg 12/12 kwitnienie.

Full spektrum to tylko określenie światła. Masz pewnie w tej lampie 6500k/ 3000k/ 660/ 630nm red i UV pewnie jakieś.

Bez znaczenia jaka jest lampa, oby pasowała do uprawiania roślin.

Koniec offtopa bo śmiecimy Zielonemu, jak masz jakieś pytania to załóż wątek nowy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

23 dzień wega. Rośliny rozwijają się szybko, lecą teraz na dwóch panelach. Czas wega liczę do momentu pojawienia się prefolwerów.

 

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja będę tą uprawę robił na nawozach do coco, bo mi się bloom od Cannny skończył, a nie chciało mi się iść do growshopu po nawóz.

100_4294.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Pojemnik A to Azot i Potas 4:1. Pojemnik B to Azot Fosfor i Potas 1:4:2.  Zawartość  tych pojemników łączy się ze sobą w równych proporcjach. 

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

25 dzień wega. Poprawiłem dzisiaj Lst i wyciąłem zbędne, bo słabo rokujące szczyty. Podlana enzymami i ukorzeniaczem i po oprysku, jeszcze z 3-4 dni i powinny pojawić się prefolwery.

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

29 dzień od wyjścia z ziemi. 1 dzień kwitnienia, pojawiły się prefolwery. Na roślinie po lewej zostawiłem 9 szczytów, a na roślinie po prawej 7 szczytów, więcej nie potrzebuje.

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Nie przepaliło mi styków, by ryzykować zabawę w coś, co może skończyć się tragicznie w skutkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to leci!!! Moje dopiero co wyszly na powierzchnie.

Od kiedy zaczynasz stosowac ukorzeniacz? Mam ziemie all mix takze nie chce swoich nawozami palic ale czytalem ze root juice mozna stosowac dosyc wczesnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dumel89  Wiele zależy od obserwacji rośliny, bo na tym zaważa rodzaj ziemi. W Cannie z ec 1.2 , daje ukorzeniacz około 5 dnia od wyjścia. All mix to mocno naładowana nawozami ziemia, tam ec sięga ponad 2.0 ec, ja bym dawał w tym wypadku ukorzeniacz do ziemi od 7 dnia, lekko w 1/3 dawki do ziemi na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Jutro mam zamiar włożyć 3 pestki do doniczek. Tak samo jak Ty mam 2x 60W ledam, a namiot ma 60x60x160. Lampy mam aktualnie zawieszone na wysokości 50 cm od ziemi, to za dużo? Chciałem też zapytać, czy na start świecić jedną lampą, czy od razu dwoma? Jak jedną to za jakiś czas odpalić drugą?

Tak to wygląda:

1654552322794.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...