Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold i Dos Si Dos 33 - Barney's farm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@MiraiiNikki  Panel Ledam 35 cm od roślin na wegu na początek, jeden wystarczy na tą powierzchnie, jak chodzi o wega, jak przełączam rośliny na kwitnienie to dopiero wtedy włączam drugi panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

34 dzień od wyjścia. 6 dzień kwitnienia. Obciąłem jeden ze szczytów rośliny po lewej, jaka miała ich 9, zostawiłem finalnie 8, a na drugiej 7. Dostały dzisiaj pierwszy raz 2 ml Sugar Royal w połączeniu z enzymami.

 

1,2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie duze to rosnie 🙂 liscie prawie jak u palmy 😄 

Ogolnie namowiles mnie na oprysk lisci. Widze ze to dziala. Z BioTabsa tez jest boom boom spray organiczny i dzieki twoim namowa wrzucam go do menu. Pamietam jak pisales kiedys ze miales juz ta odmiane. Sa porownywalne ? Czy te lepsze kozaki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Opryski warto robić, bo przyśpieszają sprawę, roślina szybciej się rozwija, niżej stan dwa dni później. 8 dzień kwitnienia. Acapulco gold to głównie sativa, ale daje mocne doznania.

100_4387.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Jak na własne potrzeby to jest rozwiązanie idealne, bez większego ryzyka i problemów, ciągnie prądu na wegu tyle, co jedna 60 W żarówka, na kwitnieniu dokładam drugie 60 W i wychodzę na swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

40 dzień od wyjścia. 12 dzień kwitnienia. Dzisiaj finalnie dogiąłem rośliny i wyciąłem doły. 

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green No lecą dobrze, ale to kwestia ich odpowiedniego rozkręcenia, jak się rozkręcą to potem szybko się rozwijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cos w tym jest no bo jak sie zle zrobi to je stopuje i sa opoznione no to w druga strone tez to musi dzialac. Ja nawet nie mam porownania poki co bo pierwsze sezony i odrazu duzo ciecia a nie wiem nawet jak to rosnie w bardziej swobodnej opcji. Moge tylko obserwowac poki co u dobrych graczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Sprawa jest prosta ziomeczku, zaczynasz z dolnego pułapu, jak chodzi o dawkowanie nawozów i tak samo z ilością światła, a potem jedno i drugie proporcjonalnie zwiększasz i roślina pędzi , jak szalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kiedys sprobuje w mineralnych zabawe. Na pewno jest sie na kim wzorowac 🙂 Poki co zglebiam tajniki organiki 🙂 sadzisz inne pestki niz od Barneya? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Sadzę to, co akuratnie mam, sadziłem inne, ale Barneya mi odpowiada , kiełkowanie 100 % , rośliny genetycznie silne, plony i moc owocu duża, więc nie ma, co zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja sam nie robię idealnie teraz testuje mniej odrostów wycinać 8 zobaczyć co wyjdzie 

I zauważyłem że jak mają po 80/90cm wysokości to najwięcej plonu dają

Ja tak trzymam do 60cm później zmieniam światło czekam z tydzień i zaczynam na siatce rozkładać 

A jak za bardzo rosną to je łamie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17/05/2022 o 16:14, konopny_janusz napisał:

Może wrzuć coś do boxa żeby jakieś emocje w tej uprawie były żeby coś się działo, np. szczura albo pająka 😄

bez kitu miałem raz pająka w boxie  szukałem skurwiela tydzień czasu  jebany tak strzelał  pajęczyną po topach ze chuj ostatnio wchodzę  do boxa coś przy lampie robiłem patrze leży skurwiel usmażony  ograł jebany sam siebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cpn nike tnalbo towar dla pająka za mocny 😁😅

@Mr.Greento takie upitalanie paluchami dopiero co wschodzącego popcornu nie stresuje rośliny? Pytam względem ostatniej rady którą mi dałeś 😉

@Zielone krainybędzie miał głowy o jakich ja mogę tylko pomarzyć, takie wiatraki że szykują się kolosy 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX z pewnoscia stresuje. Wszystko wprowadza jakis stres. Mniejszy lub wiekszy. Jezeli plant jest silny zdrowy i widac dobra genetyke to mozna go delikatnie stresowac celem zwiekszenia plonow. Ja tez nie wiedzialem jak to robic za pierwszym razm z tym popcornem. Jak juz zobaczysz jak to wyglada i jak rosnie roslina to wtedy za drugim razem juz jest inaczej. Wieksza wiedza to i mozliwosci sie zwiekszaja. 

Zobacz u mnie.. ucialem 3/4 planta i zostal jeden wezel z lodyga.. potem znowu dwa ciecia po jednym na kazde ramie.. i plant zyje. Ma sie dobrze i leci w gore. Przy dobrej pestce i odpowiednich warunkach z ta roslina mozna czynic cuda. Ona piekna jest 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...