Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold i Dos Si Dos 33 - Barney's farm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

Aktualizacja. 10 dzień od wyjścia z ziemi.  Na razie nie wiele jest do roboty, Małe dawki ukorzeniacza idą do oprysku, większe dawki idą do gleby w połączeniu z enzymami. Za dwa dni rozpoczynam trening LST.

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

12 dzień, rośliny są już po wstępnym treningu Lst.

 

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Czekaj , zaraz namiot cyrkowy w szafce rozstawię, a ty będziesz w nim występował,  a ja będę sprzedawał bilety , to się będzie działo :D

@Niemedyczny_Użytkownik No to nie czysta sativa, ale przewaga sativy jest deklarowana.

@Brazil Munster  Za bardzo jej wystrzelić nie mogę, bo mam niską szafkę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy ja mam swój cyrk, nie mieszam się w twoje małpy 😄

pisałeś kiedyś że pająki są spoko to weź tam wrzuć jakiegoś, chyba warunki miałby spoko, wentylacja dobra, temperatura git, wilgotność tylko żarcie byś musiał im dawać

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Wolę ciebie tam wrzucić, bym był bardziej spokojny o rośliny, wiedząc , że siedzisz zamknięty w mojej szafce i dniem i nocą pilnujesz mi plantów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Masło  pomrożone w zamrażalce mam, a robione na LSD. Mocny temat, ciastko zrobione na tym maśle prowadzi do zielonych krain, a i w słoiczku palenia jest dość, by dotrwać do zbiorów. ;) Jednak ty byś siedział w szafce zamkniętej na kluczyk to byś dostępu nie miał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jadlem ciastek ale Ostatnio zrobiłem masełko bo przypomnailo Mi się ze mailem od cholery popcornu w zamrażarce po trymowaniu. Nie wiem Ile tam bulo tego ale myśle ze około 20-30g wiec aż boje się robić z tego wyroby 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Ja na 2 kostki masła dałem 45 g topów , czyli na kostkę 200 g weszło po 22,5 g topów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...