Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz Czekaj , zaraz namiot cyrkowy w szafce rozstawię, a ty będziesz w nim występował,  a ja będę sprzedawał bilety , to się będzie działo :D

@Niemedyczny_Użytkownik No to nie czysta sativa, ale przewaga sativy jest deklarowana.

@Brazil Munster  Za bardzo jej wystrzelić nie mogę, bo mam niską szafkę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy ja mam swój cyrk, nie mieszam się w twoje małpy 😄

pisałeś kiedyś że pająki są spoko to weź tam wrzuć jakiegoś, chyba warunki miałby spoko, wentylacja dobra, temperatura git, wilgotność tylko żarcie byś musiał im dawać

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Masło  pomrożone w zamrażalce mam, a robione na LSD. Mocny temat, ciastko zrobione na tym maśle prowadzi do zielonych krain, a i w słoiczku palenia jest dość, by dotrwać do zbiorów. ;) Jednak ty byś siedział w szafce zamkniętej na kluczyk to byś dostępu nie miał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jadlem ciastek ale Ostatnio zrobiłem masełko bo przypomnailo Mi się ze mailem od cholery popcornu w zamrażarce po trymowaniu. Nie wiem Ile tam bulo tego ale myśle ze około 20-30g wiec aż boje się robić z tego wyroby 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...