Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zaczynam nową uprawę.

Oświetlenie: 2 x panel Ledam 60 W.

Medium: ziemia Canna terra profesional.

Doniczki 8 l.

Rośliny : 2 x Acapulco gold od Barney's farm. 

Nawozy: Canna, Biobizz, Plagron.

Planowane trening: LST.

1.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Palenie mam tak obliczone, że musiałem sadzić teraz, by nie dojść do dna słoika przed plonami ;)

@konopny_janusz Każdy wie o co chodzi, nie pisałem tego tylko na szybko przekopiowałem z poprzedniej relacji zmieniłem tylko LSD na Acapulco gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe cieszy mnie to, że nie labujesz za długo.Zrób uprawe bez zadawania pytań tylko w postach odpowiadaj na nasze :). Dobra stara odmiana, będzie na co popatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr Ja nie kupuję od nikogo, na zakupach byłem z 15 lat temu.

@Lasir Nadwyżki przerobiłem na masło i pomroziłem, więc mogę wracać do gry. Zadawałem pytania tylko na pierwszej uprawie. Jednak ,jak ktoś o coś pyta to odpowiem. No mocny staff z przewagą genu sativy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem wyroby.Nie ma co czekać.Każdą ilość się przerobi 🙂

@Zielone krainy

Dobrze opisuj mierzenie ec.Łopatologicznie wręcz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak  Ledmana 60 W 50 cm od planta, to by mi się wyciągnął mocno. Ledam na start, jakieś 35 cm na wegu od rośliny.

@Lasir Mogę pisać dokładne ec, i co w sobie zawiera, jak to ci cokolwiek da, ale planty jedzą indywidualnie, więc to, co działa w przypadku jednej rośliny dobrze w przypadku innej nie musi.

@hitopoktam  Dzięki. @Eddie Plant Z Canny grow i bloom, ukorzeniacz i enzymy. Z biobizz calmag, Plagron stymulatory kwitnienia RS i GS, oraz ph minus.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@Ważniak  Ledmana 60 W 50 cm od planta, to by mi się wyciągnął mocno. Ledam na start, jakieś 35 cm na wegu od rośliny.

@Lasir Mogę pisać dokładne ec, i co w sobie zawiera, jak to ci cokolwiek da, ale planty jedzą indywidualnie, więc to, co działa w przypadku jednej rośliny dobrze w przypadku innej nie musi.

@hitopoktam  Dzięki. @Eddie Plant Z Canny grow i bloom, ukorzeniacz i enzymy. Z biobizz calmag, Plagron stymulatory kwitnienia RS i GS, oraz ph minus.

 

GS green sensation , a RS to?

A pk? Tylko ten canna flores?

I co powiesz o sugar royal lub AN overdrive?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...