Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold i Dos Si Dos 33 - Barney's farm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

Zaczynam nową uprawę.

Oświetlenie: 2 x panel Ledam 60 W.

Medium: ziemia Canna terra profesional.

Doniczki 8 l.

Rośliny : 2 x Acapulco gold od Barney's farm. 

Nawozy: Canna, Biobizz, Plagron.

Planowane trening: LST.

1.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Udyr Palenie mam tak obliczone, że musiałem sadzić teraz, by nie dojść do dna słoika przed plonami ;)

@konopny_janusz Każdy wie o co chodzi, nie pisałem tego tylko na szybko przekopiowałem z poprzedniej relacji zmieniłem tylko LSD na Acapulco gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Udyr Jak masz od kogo brać to spoko, ja zaopatruję się sam , więc sam muszę dbać o to, by słoik nie leżał pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe cieszy mnie to, że nie labujesz za długo.Zrób uprawe bez zadawania pytań tylko w postach odpowiadaj na nasze :). Dobra stara odmiana, będzie na co popatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Udyr Ja nie kupuję od nikogo, na zakupach byłem z 15 lat temu.

@Lasir Nadwyżki przerobiłem na masło i pomroziłem, więc mogę wracać do gry. Zadawałem pytania tylko na pierwszej uprawie. Jednak ,jak ktoś o coś pyta to odpowiem. No mocny staff z przewagą genu sativy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem wyroby.Nie ma co czekać.Każdą ilość się przerobi 🙂

@Zielone krainy

Dobrze opisuj mierzenie ec.Łopatologicznie wręcz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ważniak  Ledmana 60 W 50 cm od planta, to by mi się wyciągnął mocno. Ledam na start, jakieś 35 cm na wegu od rośliny.

@Lasir Mogę pisać dokładne ec, i co w sobie zawiera, jak to ci cokolwiek da, ale planty jedzą indywidualnie, więc to, co działa w przypadku jednej rośliny dobrze w przypadku innej nie musi.

@hitopoktam  Dzięki. @Eddie Plant Z Canny grow i bloom, ukorzeniacz i enzymy. Z biobizz calmag, Plagron stymulatory kwitnienia RS i GS, oraz ph minus.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@Ważniak  Ledmana 60 W 50 cm od planta, to by mi się wyciągnął mocno. Ledam na start, jakieś 35 cm na wegu od rośliny.

@Lasir Mogę pisać dokładne ec, i co w sobie zawiera, jak to ci cokolwiek da, ale planty jedzą indywidualnie, więc to, co działa w przypadku jednej rośliny dobrze w przypadku innej nie musi.

@hitopoktam  Dzięki. @Eddie Plant Z Canny grow i bloom, ukorzeniacz i enzymy. Z biobizz calmag, Plagron stymulatory kwitnienia RS i GS, oraz ph minus.

 

GS green sensation , a RS to?

A pk? Tylko ten canna flores?

I co powiesz o sugar royal lub AN overdrive?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Eddie Plant  Odpowiedział ci już @Brazil Munster  Tak RS miałem na myśli Royal sugar. jak chodzi o GS zawiera już w sobie pk, więc dodatkowego pk nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...