Skocz do zawartości
Barney's

Garaż pod uprawę

Rekomendowane odpowiedzi

Siema planuje zakupić coś w stylu blaszak do uprawy czy to zda egzamin jeżeli chodzi o temperatury ? Czym i jak najwyżej ocieplić jakieś ogrzewanie ? Ale jakie mam mętlik w głowie 

Czy macie lepszy pomysł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pizda w czasie zimy tam będzie. Dać się z pewnością da, tylko czy to warte zachodu wgl w zimę? Grzać to i ogólnie... Wszędzie będzie śnieg, a garaż...? Ktoś mądrzejszy może Ci coś doradzi. Według mnie średnio na jeża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ocieplił taki garaż styropianem i jakimiś starymi dywanami a potem koce ratownicze i lampy to były HPS nie było żadnego ogrzewania przez cały rok tylko te lampy nie pamiętam tylko jak to u niego z wentylacją było projekt spoko ale musiał się wyprowadzić i rozmontować to wszystko 😢 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację, pod hpsami miało by to może i rację bytu, tylko mnie osobiście martwi trochę śnieg w zimę 😅 Wszędzie będzie pełno śniegu, a garaż czysciutki haha  No i wentylacja mądrze, żeby było dyskretnie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JanKowalski napisał:

osobiście martwi trochę śnieg w zimę 😅 Wszędzie będzie pełno śniegu, a garaż czysciutki haha 

jakiś sztuczny śnieg z jakiegoś tworzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jakby zrobic izolacje od dachu z waty szklanej i dać maty na podgrzewanie podłogi przecież domy jednorodzinne tez są ogrzewane a dach pokryty śniegiem do końca zimy u mnie było by prościej bo śnieg jest raz na 5-8 lat i to max na tydzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...