Skocz do zawartości
mirecki

AK47, AMNEZJA HAZE, JACK HERER, SUPER SKUNK

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh czasem przychodzi ten przykry moment.. Niestety przed sarną nie pomogła nawet ropa. Roślinki dostały dobrze w pizde a ja po plonach jednak nie ma co składać rękawic tylko coś wykombinować. Astavit wjeżdża z hesi super vit x20 (niech mają) +woda 6.0ph. Przypuszczam że mogą jeszcze przyjść na jedzonko. 

 

 

 

 

 

 

IMG_20220618_140322.jpg

IMG_20220618_140315.jpg

IMG_20220618_140309.jpg

IMG_20220618_140304.jpg

Chociaż 120 żeby było, to jakoś by się przebiedowało 😅

Pocieszcie mnie ;(

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Ty to masz pecha. To nie było pocieszenie. Ale może, Ty wiesz powiedz nam, są dolne odrosty nietknięte? Odbije, ma czas. Sypałem proszek do prania, tak lekko, około 2m od roślin. Tylko u mnie to było skuteczne (ropy nie próbowałem). Oczywiście lanie na spocie standard. Włosy podobno są ok. Musisz jak najszybciej ją odstraszyć 😉 

A pocieszenie to właśnie że ma czas, Ty masz weekend i czas na kiełkowanie af🙂 lub fast, małe urośnie ale jak nic nie zje to się uzbiera grosz do grosza. Głowa do góry 🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki  Przerąbane, współczuje, sam sie bym w outdoor nie bawił, nie dość, że ryzyko, to jeszcze w jednej chwili z różnych powodów wszystko można stracić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki  No to ci widzę sarny ładną defoliacje zafundowały, topping tam też chyba wszedł. :D Jeszcze automat byś dał radę posiać i zebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@mirecki Szkoda plantow, ale dobrze zacząłeś i zajebisty trening potrafisz robić, niema co się zniechęcać wszystko przed tobą powodzenia w następnej fr. Pozdro ryju 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester proszę o przywrócenie fr na obecne fotorelacje. 

Uwaga uwaga kobietki żyją 😃 poszedłem zobaczyć z ciekawości czy coś tam jest i pomimo wpierdolu jakie dały sarny krzaczki odżyły. Ich stan określam na ciężki ale dobry, 2 w stanie krytycznym. Spróbuję coś z tego wycisnąć 😃

16577915100162699979768053553757.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego pierdolenia. 

Garść batguano+dolomit. Troszkę żałuję że azofoske zabrałem bo dałbym papu żeby ciut podskoczyły ale może uda się w tym tygodniu podać papu. 

Ogólnie w dobrej kondycji, 2 krzaczki po ok 120, reszta pistolety na 30/50 cm. Ojebałem się hukinolem cholera i tak jebie ode mnie że szok... 

IMG_20220724_121827.jpg

Obecnie są po 3x topping z czego ten ostatni był meeega stresujący, ponad to super cropping który również się udał 😃 (następnym razem porobię fotki) a i również lekkie lst też siadło. Trzymam kciuki za hukinola 💪

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester masz taką buteleczkę z dziurami i wacik, ja dałem też troszkę szmatki i nalalem pipetą ciecz a ze słoika zrobiłem jaki niby dach żeby deszcz nie wypłukał. 

RĘCE MOŻNA UMYĆ WYWAREM Z MIĘTY POLECAMMMM (bo po hukinol jebie w domu aż się rzygać chce...) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem dzisiaj w odwiedziny. Po guano widać że krzaczki dostały dobrego kopa, dałem im też troszkę azofoski bo nieco niedobory się pokazały (tym razem z wyczuciem dałem 😃). Idą dobrze a tutaj kilka fot z treningu z sarnami 😜

IMG_20220728_120422.jpg

IMG_20220728_120433.jpg

IMG_20220728_120444.jpg

IMG_20220728_120452.jpg

IMG_20220728_120505.jpg

IMG_20220728_120523.jpg

IMG_20220728_120528.jpg

IMG_20220728_120540.jpg

Podlane wodą pH 6.0+ 10kropli hesi super vit na 1,5l wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...