Skocz do zawartości
Udyr

(っ◔◡◔)っ 3x Black Demon OG / No name REG [0.16m2][100w]

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Udyr napisał:

 

@Lasir jasne że leję. Dużo dostają ale już nauczyły się dobrze jeść. Jutro wrzucę Ci zdjęcia ze taka ilość nie robi wielkiej krzywdy.

Daje od 7 dnia życia, i tylko jak pokazywały że jest za dużo to zdejmowałem trochę dawki.

A tak to co podlanie dostają 😄

To jest bio, tu się nie ma co cackać.

Dobrze wiedzieć, właśnie na kolejny grow zamówiłem femi sezony z rqs mimose i wedding Gelato 😋

@Udyr co do grzybków, nie próbowałem a chciał bym bardzo, nie mam pewnego dostępu i się boje po prostu a nie znam osoby dobrze wyprawionej w bój znającej się na tym osobiście.

Możesz doradzić od czego powinno się zacząć itd? Zawsze chciałem wybrać się na wycieczkę na łąki i poszukać tego co natura stworzyła. Polecasz jakieś książki, artykuły aby zdobyć lepszą wiedzę?

A papierków, proszków i wszystkiego co chemiczne się boje i nie chce chyba juz nawet, próbowałem kilka razy tego drugiego aby zrozumieć czemu jest to takie zgubne i tak wielu przyjaciół się przez to potraciło i byłem oszołomiony działaniem i jak zgubny tok myślenia się po tym uruchamia..

Jak często mawiam, narkotyki nie są dla głupich i słabych tylko dla mądrych i silnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX wybacz, ale wydaje mi się że jestem mało kompetentną osobą w tych sprawach. To są wyskoki raz na rok albo i rzadziej. 

Są tu napewno gdzieś doświadczeni grzybiarze. Więc może warto założyć wątek i czekać aż ktoś odpowiedni się pokaże 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr tak, tak.trzeba im drzwiczki otworzyć.teraz mam dwutygodniowe planty.Dziś będę podlewał.Już CaMg wchodzi na salony no i mikoryza.Ostatni raz zacząłem nawozić w siódmym, zdaje się, tygodniu i to był błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Zawsze bałem się blokować roślinę.Ale już to lepiej rozumiem i będę nawoził inaczej niz zwykle tym razem.Mniej pierwiastków do butelki ale za to wiecej ml.

Plus mikoryza.Wiec nawet jak przesadze to roślina sobie dobierze ile chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir one widziały w życiu 2x wodę. I dalej wyglądają jakby mogły więcej przyjąć nawozów 🙂

Nie ma co się cackać.

received_1214891329298774.jpeg

received_1208439399957565.jpeg

IMG_20220705_092457_375.jpeg

I chciałem zaznaczyć że tu świeci tylko 100w 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr No idzie Ci to :). Wyglądają na zdrowiutkie.Coż, o doświadczenie najtrudniej w naszym hobby.Napisałeś przydatne zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za mało, trzeba zmienić dawkowanie delikatnie.

@Lasir

Opieram się o wiedzę z forum anglojęzycznego, biobizza pakiet wg tabelki leją dotąd aż pojawi się lekkie popalenie. A później żonglowanie w dół lub górę, to nie mineralne że sobie nie poradzi roślina.

Nie przesuszać i wszystko sobie "żyje" w ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr Wbiłem zajrzeć, z czystej ciekawości jak to się u ciebie ma na dzień dzisiejszy, i muszę przyznać czegoś takiego się nie spodziewałem petarda topy są na prawdę piękne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 100w to ładnie puchnie.

pompuj w nie bo może być za luźno potem jak mało światła masz natomiast jara końce wiec może azotu mniej chyba ze masz jakieś kompleksowe mieszanki. 
Moze warto na koniec kupić makro i lać tylko  potas, magnez i fosfor j może jakiś kompleks minerałów np ten z silikonem co uzywam.

To tylko taka sugestia bo już są w tej fazie ze nawet jak je trochę dojedziesz to na topy nie powinno mieć to większego wpływu poza tym ze jak jest dużo azotu na końcu to terpeny maja taki zwykły profil tzw osiedlak haze 😎

Ale jak to czeskie zioło to może nawet knedlikami czuć 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard już pk13/14 + sól epsom czeka, jeszcze tydzień/dwa na bio lecę. Później tydzień ta mieszanka i woda do końca.

Trochę się to będzie kłócić z konceptem uprawy bio, ale te warchlaki aż się proszą 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24/14/33

Dla porównania za kilka dni, dziś dostały najniższą dawkę pk 13/14 wraz z resztą nawozów z dawkami z wcześniejszego upa.

 

IMG_20220709_100111_044.jpg

 

 

Chunky boiii.

 

 

IMG_20220709_095749_948.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zumiacz yup, tego samego dnia co wrzucałem zdjęcia. 

0,5ml/l nic nie popalilo, puchną spokojnie. Teraz będzie 0,7ml/l przy następnym podlaniu, aż do 1,3-1,5ml/l max stopniowo.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24/14/36

Zaczynamy 6 tydzień, jeszcze dwa podlania z pk + podstawa i będę lać wodę samą później.

Dostają 3ml/l Activera

                         Grow

                         Bloom

              1ml/l TopMax

                         Cal-Mag

              0,7ml/l pk13/14

Teraz już tylko niech puchną, popaleń nie widać więc jest ok.

IMG_20220711_092334_682.jpg

IMG_20220711_092339_427.jpg

 

Zdjęcie topa BD# 3 z dziś.

 

IMG_20220711_092344_924.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...