Skocz do zawartości
Udyr

(っ◔◡◔)っ 3x Black Demon OG / No name REG [0.16m2][100w]

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr one puchna szybciej niz Ty nadazasz foty wstawiac 😄 musze przewijac do tylu i dni liczyc 😄 Chyba z zielonym wode z jednej rury lejecie do tych plantow 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Raczej dni mam opisane zazwyczaj dokładnie, lubię mieć odniesienie.

I jak w dobrym czasie dasz boosta z pk to fajnie puchną. Z dnia na dzień dosłownie.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24/14/42

 

Ostatnie podlanie żarciem.

4ml/l Activera/Grow/Bloom

1ml/l calmag

1,5ml/l pk13/14

 

Od następnego podlania sama woda, zaczynają pojawiać się mętne tricho.

Do 2 tyg będzie cięte.

received_442861964367676.jpeg

received_451007926575841.jpeg

received_1822664054743278.jpeg

received_1142487669670295.jpeg

received_1203362500513314.jpeg

received_800363347791712.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy im papu co mają na dojście? Na jakieś przejedzone nie wyglądają ale chcesz mieć idealną czystość zgaduje. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green po upałach przeoczyłem czas podlewania o jakieś pół dnia. Trochę liście oklapły ale już się podnoszą powoli.

Nie wiem czy tydzień dłużej niż zamierzałem nie postoją, sporo mają w liściach jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Udyr napisał:

@Mr.Green po upałach przeoczyłem czas podlewania o jakieś pół dnia. Trochę liście oklapły ale już się podnoszą powoli.

Nie wiem czy tydzień dłużej niż zamierzałem nie postoją, sporo mają w liściach jeszcze.

Ostatnio tez troche swoja zasuszylem i oklapala cala, potem wlalem 5l wody i wniebowzięta byla. Dobrze czasem je tak powkurwiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Udyr napisał:

@Git po przesuszeniu najlepiej dać jakiegoś biohumusu czy tak jak w moim przypadku Activera żeby bakterie nie padły szybko w ziemi.

Hehe ja sie nie bawie w takie rzeczy szczerze mowiac, wale wode caly czas od 3 do 5l na 18l donice, jak widze ze cos tam traci koloru to dodaje jedzonka i heja. Mam te pk1314 to tez uzyje pod koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...