Skocz do zawartości
Gość karpat

Jaki zapach na wiosnę polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karpat

Chcę sobie kupić coś nowego. Dodam, że szukam pachnidła do 100 zl max( wcale nie uwazam, że w tej cenie są same nieciekawe zapachy, moim zdaniem wystarczy jedynie po prostu dobrze poszukać). Jak na razie używam hoggar od yver rocher (kupione w promocji ale nie jestem z nich zadowolony bo kiepsko się moim zdaniem trzymają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw. markting szeptany.  Po wymianie kilku postów "karpat" zaproponuje sklep, gdzie są najtańsze i najlepsze perfumo - oczywiście wklei link. Potem zasra całe forum innymi tego typu wspaniałymi ofertami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kupa kupalski coś w tym musi być ja w ogóle nie ogarnałem że chodzi o perfumy mi się skojarzyło z jakimiś kadzidłami nie wiem czemu xd także na tej stronie za dobrze mu nie pójdzie 😄

mogłeś w sumie poczekać z postem i go z demaskować jak owe posty by padły było by ciekawiej ale spoko i tak że mowisz. 

 

a tak moim zdaniem najlepsze perfumy nie drogie to mydło i woda :D. Albo dobry żel pod prysznic.

a jak chcesz koniecznie jakiś Afrodyzjak no to koniecznie musi być drogi a żeby działał skutecznie to trzeba dodać koniecznie za ile go kupiłeś inaczej nie zadziała xd.

a tak moim zdaniem na to samo wyjdzie jak kupisz z biedry czy podrobionego hugo bossa od cygana z rynku

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość talila

Love&Desire sobie kup. Niedrogie, bardzo dobrze się na ciele utrzymują.I w dodatku zawierają w sobie feromony tak więc podobają się płci przeciwnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karpat

No właśnie nie wykluczam, ze bym sobie wypróbował feromonów ale wolałbym w tym zakresie coś 2 w 1. W sensie że będą to jednak perfumy o jakimś zapachu a z tego co wiem to wiekszość feromnoów jest bezzapachowych a coś takiego jednak średnio mi pasuje. Wolałbym jakby jednak pachniały. No i jeszcze jedno, nie wiem jakby moja partnerka zareagowała na to jakbym sobie kupil feromony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość talila

To musisz się pannie tłumaczyć czego używasz? Jakiego zapachu? Poza tym jak dziewczyna znajdzie feromony. można się jej bardzo łatwo wytłumaczyć. W sensie, ze chciałeś coś takiego kupić aby dla niej ładnie pachnieć i jej się podobać  Love Desire to tak poza tym normalne perfumy tylko tak jak wspominałem z zawartością feromonow. Sam używam ich na co dzień, nawet jak idę do pracy. Czy używam na podryw? Również nie bo mam stałą partnerkę. ale w pracy zdecydowanie pomagają w kontaktach pomiędzy ludzi. No i jak na tę cenę to jako perfumy są bardzo przyzwoite jeśli chodzi o trwałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym miał kupić jakieś feromony to jednak wolałbym sprawić sobie bezzapachowe mocniejsze ( jak pheromone essence) i przykrywać je jakimiś perfumami. Jest to o wiele lepsze jeśli chodzi o efekt działania na inne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość talila

Nie wykluczam, że jest właśnie tak jak tutaj piszesz, jednak autor na razie szuka perfum na co dzień, a nie samych feromonów… Tak wiec moja opcja jest tutaj lepsza. Zresztą zawsze mona się skontaktować z jakimś sklepem i dopytać się czy nie ma możliwości wysłania próbki zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja polecam wodę toaletową Prada Luna Rossa, na wiosnę czy lato idealnie, 50 ml jest za 345 zł ale warto. W tych cieplejszych porach roku bardziej niż drzewne/koniakowe zapachy pasują owocowo/kwiatowe kompozycje.

na jesień zimę polecam za to Givenchy Gentleman EDP z nutami spalonego irysa

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...