Skocz do zawartości
witek2137

Kwitnienie czego im brakuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z dnia na dzień zaczęły się pojawiać żółte liście, wiecie czego im brakuje? Niby po tabeli wnioskuje ze potasu ale dostaja praktycznie codziennie 2ml plagron pk 13-14.
Jest to ok. 61 dzień i ok 29 po przełączeniu na flo.
Jedna to bubblegum xxl a druga pinapple kush obie z royal quuen seeds, możecie mi powiedzieć która to która jak ktoś ogarnia bo nie podpisałem :D
Jest to moja 1 uprawa, możecie jeszcze powiedzieć czy to normalne ze korzenie widać na powierzchni

Bez tytułu.png

Bez tytułu2.png

Bez tytułu3.png

Bez tytułu4.png

Bez tytułu5.png

Bez tytułu6.png

Bez tytułu7.png

Bez tytułu8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr   a może być tak, że przez zbyt duże PK jest magnez za słabo (lub wcale) przyswajalny i z tego wychodzą te niedobory? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr faktycznie ph gleby bylo 4.5, posypalem 2 garsciami dolomitem i wskoczylo na 5.5, sypnalem znowu ale już wyżej nie chce wskoczyc 😕 leje nawet wode z dolomitem. ogółem moze to przez swiatlo tez sie tu cos dzieje? 40x40x90 i od szczytu jest 13cm odleglosci miedzy lampa a szczytem.

topy dobrze puchna?

1.png

2.png

3.png

4.png

Edytowane przez witek2137

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@witek2137 przypaleń jako takich nie widać.

Podłej ja zwykłą wodą z kranu, zazwyczaj jest dosyc zasadowa.

I to też nie zmieni się w jeden dzień, podlewaj bez regulacji z jakimś żarciem i powinno się podnieść z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...