Skocz do zawartości
Brazil Munster

shiskaberry punch/Lumatek Attis 300

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 48

ostatnio poleciał PK i calmag. 
 

dzis zauważyłem ze liscie lekko robią się w łódeczki. Ale to chyba przyczyna zbyt nisko danej lampy ? 
lampa była na niżej niż 40cm teraz dalem na 48cm zoabczymy co będzie jutro. 
 

tera wkurwienei bo roślina która najlepiej rośnie. Jest gruba i zbita pokazała dziś to. 
hermi ??  
jajec bie widzę nigdzie póki co ale wychodzą te jebane białko żółte główki. 
 

 

40CB54EB-601C-42A7-BE7F-D8321FAF771B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, od zbyt mocnego światła się stresuje, moc palenia się nie pogorszyła. Nic nie goliłem. Takie moje zdanie, też wyskoczyło około 3 tyg przed ścianką. 

A jeszcze wpierdolę swoje 3 grosze 😉 ja bym zostawił tak jak miałeś tą lampę, takie łódeczki nie są niczym strasznym na tym etapie, lepiej przecież popuchnięte będzie 🙂

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Jak hermii to ja bym to wywalił, szkoda sobie psuć uprawę, herma to gówno, smak, moc i plon znacznie gorzej sie prezentuje niż odmiana żeńska, a jeszcze zapładnia żeńskie. Raz miałem hermę , teraz jak bym miał tylko małe podejrzenie, że coś hermii to w kosz od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's Jak dla mnie odpowiedź jest prostsza i bardziej realna, to faktycznie hermii i widać elementy składowe hermy, jaka rozwala topa i robi z niego prawie bezużyteczny syf, dla mnie to coś, co powinno sie usunąć, a nie trzymać, ale to tylko moje zdanie, a ktoś ma prawo do swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...