Skocz do zawartości
Brazil Munster

shiskaberry punch/Lumatek Attis 300

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster Ty ziom znalazłem na allegro panel ledowy do lamp led do 200w zapewne do 300 tez znajdziesz i weed za free wychodzi. no może woda pare pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Wcześniej wspominane było w Twoim poście o zużyciu prądu także ja wspomniałem o prostym rozwiązaniu problemu a tyle prądu można wytwarzać na własny użytek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato to raczej o panelu solarnym chciałeś powiedzieć 😄

1 godzinę temu, Lemon Gelato napisał:

@Brazil Munster Ty ziom znalazłem na allegro panel ledowy do lamp led do 200w zapewne do 300 tez znajdziesz i weed za free wychodzi. no może woda pare pln

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Udyr napisał:

@Lemon Gelato to raczej o panelu solarnym chciałeś powiedzieć 😄

 

O tak, tak. Juz widze co sam napisałem. Sorry, mój błąd. akurat lolka paliłem i mnie odłączyło na chwilę hahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas w końcu coś podsumować. 
 

Suchej wagi : równe 330g z tym ze zero popcornu. oczekiwalem większego wyniku ale cóż poradzić  

 

topki dość zwarte ale lekkie, bardzo owocowy zapach, zapewne od szczerze berry  

 

 

@Tester proszę o zamknięcie tematu  

 

pozdro i do zobaczenia niebawem. Wracam do mimosa Orange punch bo to jest twardość i nabicie topkow.

 

419DDA9D-ACC7-43D7-9745-86E6F8163F17.jpeg

1F7BA4D1-603D-43F9-AF38-917F71A35889.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...