Skocz do zawartości
Brazil Munster

shiskaberry punch/Lumatek Attis 300

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kurczę moje 0,64 wydaje się strasznie małe przy tym metrzyku, ale warunków na razie nie mam na metr. 

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 31 flo 

 

Dziewczynki jak na ta chwile maja się dobrze. Dostają już full dawkę blooma plus zacząłem podawać powoli PK.

jak na ta chwile jestem bardzo zadowolony. 
Rosliny bardzo mocno szronia, nawet na tych dużych liściach jest mega dużo trichomow.

 


 

 

AC6E197F-1649-4526-8346-CD3496C3DF0A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Brazil Munster jak ładnie i równo Ci lecą, nawet bez siatki, bardzo mi się to podoba. Mam pytanie i zastanawiam się czy jesteś w stanie mi odpowiedzieć, powiedz mi, czy gdybym krzaki trenował mainliningiem to dadzą mi więcej plonu niż LST +FIM/cropping + SCROG? Masz w tym może doświadczenie, albo wiedzę teoretyczną? 

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Rzeźnik w miarę równo idą. Jedna ciut wyższa jest ale nie wadzi mi to. 
 

puchna ładnie już wiec teraz zacznie się już najlepsze. 
 

SCzerze bie odpowiem ci bo nie stosowałem takiego treningu. Ale interesowałem się co nie co i napewno trening jest w stanie dać dobry zbiór. Ale myśle ze dobry fim i LST jest w stanie dać podobny plon. 
 

Tak wogole to pierwszy raz dałem 6 roślin, poprzedni grow było 5 i dało mi o 90g więcej niż z 6 sztuk.  Tera dałem 4 planty i myśle ze jest w zasięgu kolejny raz ze będzie więcej niż przy 5 sztukach.  
to Żr więcej szczytów jak widać nie oznacza ze będzie wiecie tematu.

 

okaze się za kilka tygodni 

 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, rozumiem o co kaman, może więcej światła dochodzi do topów jak nie są gęsto. Ja na następny grow też ograniczam ilość do 3 indic, skupię się bardziej na treningu i właściwej suplementacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej luzu dla rosliny wiec same plusy.  Światła więcej i lepsze doświetlenie przez to napewno. 
trening robisz bez ciśnienia ze miejsca mało. Chociaż jaK sam widzisz 4 sTuki są a i tak powierzchnia praktycznie pełna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik ja wlasnie lece pierwszy raz z mainline trening. Pierwsze ciecie poszlo i dws kikuty cisna do gory 🙂 jak podrosna to albo jeszcze jedno ciecie na kazda lodyge albo siatka odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...