Skocz do zawartości
hitopoktam

| LSD Auto x3 | Gelato Auto x5 |

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robie jak jest choinka 25 cm i wtedy go w polowie. Duzo odrostow jest i nagle dostaja przestrzeni. Jest co doginac wtedy

Ja takie lst preferuje ale to kazdy wedlug uznania

2134133586_IMG_20211120_2359271.thumb.jpg.1c45b81c01b18e800773a00c6e1f12ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mały update

 

Dzień 15

Dziewczyny pokazują przyrosty praktycznie z dnia na dzień. Nie dostawały wody już jakiś czas także zabrałem się za LST. Niektóre zaczęły pokazywać lekkie niedobory także dostały Terra Vega. Wszystkie dostały Cannazym i Rhizotonic. EC przy Terra Vega + Cannazym + Rhizotonic + ph+ wynosiło 0.5 na wodzie RO. 

1159845418_IMG_3766kopia.thumb.jpg.da04b7594d3e3207b8154dd8d2816381.jpg

1412399485_IMG_3767kopia.thumb.jpg.cf2eb06165239d97e3e5d6a3470f3baa.jpg

 

Dzień 16 (dziś): 

Dziewczyny odbijają się po LST także na razie nie ma czego pokazywać. Przyszła już do mnie nowa lampa także od tego dnia i już do samego końca dziewczyny będą na oświetleniu LEDowym. Na pewno wyjdzie to na plus przy temperaturach i dziewczyny, które były najdalej od HPSa podgonią resztę bo już było widać jak idą w stronę światła. Ta lampa ma metr i pokrywa mi całą powierzchnię doniczek jeżeli chodzi o długość. 

491841057_IMG_3778kopia.thumb.jpg.80ee47eb64bb6fb45a76ab395f3969f7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitopoktam zastanawia mnie poco te boczne odgałęzienia teraz naginasz 🤦nic ci to nie da tylko roboty sobie robisz daj im rosnąć jak już będą miały po 35-40cm to wtedy łapiesz boczne a tak to masz starać się żeby główna cola była niżej od pozostałych pozdro 

I sprawdzać co parę dni czy sznurek się nie wżyna już w łodygę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dokładnie haha. Przypominam wszystkim, że to jest dopiero moje drugie podejście. Możliwe, że zdarzą się jakieś potknięcia , na pewno LST nie będzie idealne i książkowe, ale nawet nie musi być. Nie mam dużego ciśnienia na uprawę bo po tej będą kolejne. Na ogromnych plonach tez mi nie zależy bo robię to wszystko 4fun. Wiadomo, że będę się starał doskonalić techniki i z uprawy na uprawę zwiększać plony, ale to wszystko na spokojnie. Nikt mnie nie goni. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitopoktam prawidlowe podejscie. Czerpac przyjemnosc z pozytecznego to esencja sama w sobie. Wazne ze swoje zabawki i ze sie morda cieszy :))

Nie ma czegos takiego jak idealne LST 🙂chyba ze mowi sie i swoim xD bo to sawsze jest ideal xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitopoktam profesjonalnie do tego podchodzisz i z grubym arsenałem jak na kogoś kto robi to 4fun, ale dla jednego 4fun będzie box w obudowie pc pod kilkoma żarówkami a dla innego taki MH 😂

Ta G-Gelato ma strasznie dużo odrostów i pojawiają się wszędzie do samego końca nie patrząc na piętra, też rozchylałem, aby ładnie szły wszystkie przyszłe odnogi ale i tak wytworzy kolejne pod spodem i wszystkiego nie uratujesz i światełka nie dasz 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX znaczy wiesz ja zawsze jak coś robię to staram się to robić jak najlepiej. Wiem, że niektórzy zrobili by boxa z szafki i doświetlali to żarówkami LEDowymi, ale na szczęście jestem w takiej sytuacji, że mogę wydać 1,5k na lampę i jakoś tego specjalnie nie odczuję. 
 

Rzeczywiście jeżeli chodzi o Gelato to tych odrostów mam więcej niż przy LSD. Jedynie te, które rosły dalej od HPSa mają ich mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema. Rośliny odbiły po LST. Jutro je jeszcze trochę ponacinać. Pojawiły się tez preflowery. Zaczynam myśleć o defoliacji, ale wiem, że przy automatach ludzie mają różne opinie na ten temat. Co myślicie?  
 

Dzień 21:

ADD57F63-0687-448E-B24B-3A5720408FC0.thumb.jpeg.5bf943661e71ea23974226bea3616a89.jpeg

Edytowane przez hitopoktam
Zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Update bez zdjęcia bo nie chciało mi się robić, ale udało mi się poodginać wiatraki u 5 z 8 dziewczyn. Jutro zajmę się resztą bo już dzisiaj nie miałem czasu. Jest też lipa bo padł mi wentylator, ale udało mi się dzisiaj dorwać prawie jak za darmo wentylator promieniowy 480 m3/h. Przy okazji będę wymieniał też filtr bo ten już niedomaga i powoli zaczynam czuć zapach na chacie. 
 

Odnośnie dziewczyn. Wcześniej zerkałem na nie  może po parę minut dziennie i nie przykładałem uwagi, ale dzisiaj przy LST zauważyłem straszną dysproporcje w rozwoju miedzy LSD a Gelato. Każdy krzak LSD jest na całkowicie innym poziomie rozwoju aniżeli Gelato. Widać już na nich o wiele bardziej zawiązane kwiaty a jeden krzak LSD ostro wystrzelił w odniesieniu do reszty. Myślicie, ze to przez geny? Traktowane były identycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitopoktam tak to przez geny normalna sprawa tak jak kolega ci pisał zrób ostatni trening w ok 18-20 dniu i będzie git jeden błąd zrobiłeś że nic nie wygoliles na wegu będzie miała przez to duży stres bo nie jest przyzwyczajona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...