Skocz do zawartości
Annigmato

3x gorilla zkittelz barney farms

Rekomendowane odpowiedzi

@Kupa kupalski dlatego dodalem pogode a dziś jest 12

@Niemedyczny_Użytkownik dziś to i. Tak za pozno noe ogarnę ale jutro pojadę na spota kupie ziemie dosypie po te 5 l nwm czy za mało nie będzie może dodadam jesCzze sportowej w sobotę niedziele poleca na out

@Niemedyczny_Użytkownik bo ty już ma na out nie jak to wyglada u ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimna Zośka to nie jest tak, że tem. nagle spada np. do -5, ale to jest powiew zimna lub  przygruntowe przymrozki, które pojawiają się z dupy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem nawet nagranie, że na koniec uprawy do doniczki daje się kostki lodu zamiast wody.  Ciekawe czy to zwiększa plon?  Tylko, że jak siewka dostanie trochę mrozu, to może zmarznąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kupa kupalski kostki lodu nie wpływają na ilość plonu. Tu chodzi o zwiększenie żywicy i maksymalne wykorzystanie potencjału rośliny przez wprowadzenie jej w stres ale gdzieś czytałem że to chyba mit. A to że pod koniec życia dostanie mrozu to nic jej nie będzie, byleby plechy nie było. 

@Annigmato ja swoje dopiero za tydzień wyprowadzam, nie ma się z czym spieszyć. To uczy cierpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie trochę finiszowe słyszeliście coś o czystym butanie do robienia bho (daba)? Kolega mówił ze znalazl Coś takiego bo robił oststnio z zwykłego do zapalniczek i go brzuch bolał a z tym czystym mówił mi ze niby petarda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...