Skocz do zawartości
timon1987

L E D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie ledy na boxa... szer 80 dł 80 wys 90 ?? :) I jeszcze jedno pytanko ?? Co myślicie o tym ??                                                                                                                      

https://allegro.pl/oferta/lampa-led-do-wzrostu-uprawy-roslin-grow-light-10025787876?offerId=10025787876&inventoryUnitId=ybTyias8pc5P821vzbaniA&adGroupId=N2IyYTYzMDYtYWI1Ni00YzNlLTg1YjItNGU2NDFiZTVjOWI0AA&campaignId=ZThkMzJhMGEtODIwOC00YzQwLTlmNTQtOGUyMGYxZTI1OWY4AA&sig=7a8c68c2a98b4e09977712d675d41852&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=ads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra a ten link co wysłałem chodzi mi żeby dać sadzonki bo nie ma słońca i chce dwie sieknac

i na ile styka 1500 lumenów ??

Edytowane przez timon1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@timon1987 jak do sadzonek to przejdzie potrzymasz trochę i wywalisz na out odbiją sobie, było pisać że do sadzonek, tylko roślinki fotoperiodyczne lepiej, bo jak automaty będą miały słabe światło to się odbije na plonach bo automaty zakwitają po miesiącu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Future 1  sleepy joe  hipnotic  blackbery takie mam normalne wysokie fem ... A takie pytanie kiedy sadzić automaty ? Po zimnej zośce? wogolę Proszę o pomoc   ogolnie potrzebuje lampy do 1m2 do automatów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslijcie co mam konkretnie kupic na boksa metr na metr na metr... musze cos kupić ...

Edytowane przez timon1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...